Szukaj

Małgorzata Kożuchowska przerwie pracę na planie nowego filmu Vegi?! Aktorka drży o życie swojego synka!

Małgorzata Kożuchowska drży o życie syna

Małgorzata Kożuchowska naprawdę martwi się o bezpieczeństwo swojej rodziny. Aktorka, która obecnie częściej przebywa we Wrocławiu niż w domu, z uwagi na nowy film Patryka Vegi, przeżywa koszmar na jawie. Wszystko przez pytona tygrysiego, którego od kilku tygodni szuka dosłownie cała Polska, łącznie z Krzysztofem Rutkowskim, detektywem-celebrytą. O pomoc proszono już nawet jasnowidza, bo według specjalistów od gadów, wąż może stanowić zagrożenie również dla dorosłego człowieka.

Według ustaleń, pyton tygrysi ma około 5 metrów długości, a z racji tego, że niedawno przechodził wylinkę (zrzucał skórę – przyp.red) teraz rozpocznie intensywne polowanie by zaspokoić głód. Węża widziano w okolicach Warszawy, nic więc dziwnego, że Kożuchowska nieco panikuje. Dorosły człowiek mógłby nie poradzić sobie z takim “potworem”, a co dopiero mały chłopczyk! Jak donosi Super Express, aktorka nerwowo wydzwania do domu i zakazuje wszystkim, którzy tylko słyszą, zbliżania się do miejsc, w których widziano gada:

Dzwoniła z planu do domu i kategorycznie zakazała zbliżać się do tych miejsc. Była bardzo zdenerwowana informacjami o pytonie – podaje Super Express.

Z jednej strony może to być lekką przesadą, a z drugiej, Kożuchowska znana jest ze swojego przywiązania do rodziny. Męża i ukochanego synka zawsze stawia na pierwszym miejscu, więc można jej wybaczyć taką reakcję.

A wy? Szukacie pytona? 😉

ŻYLETA! Małgorzata Kożuchowska wygoliła prawie całą głowę i można pomylić ją z Agnieszką Chylińską! Tym razem to zmiana na poważnie

Dopiero teraz widać jak bardzo Małgorzata Kożuchowska oszpeciła się dla roli. Koszmarne zdjęcia aktorki trafiły do internetu

Małgorzata Kożuchowska olśniła swoją kreacją na gali! Gwiazdy Hollywood mogą się od niej uczyć!

 


Czy lubisz Małgorzatę Kożuchowską?

×