Małgorzata Herde powraca w nowej roli! Kontrowersyjna agentka gwiazd znalazła nową fuchę

Małgorzata Herde powraca. Jako kto?

Małgorzata Herde powraca. Jako kto?

Małgorzata Herde po latach wraca. Jako kto?

Małgorzatę Herde polskie gwiazdy zapamiętają na długo. Wszystko za sprawą wielkiej afery agentki z jej gwiazdami. Przypomnijmy, że do grona rzekomo pokrzywdzonych gwiazd przez swoją opiekunkę zliczają się: Edyta Herbuś, Aleksandra Kwaśniewska, Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska, Paulina Krupińska oraz Dorota i Nicole Soszyńskie.

Tygodnik Wprost poinformował, żeMałgorzata Herde zwodziła swoje podopieczne i nie wypłacała im wynagrodzenia za zlecenia”. Aleksandra Kwaśniewska miała nie otrzymywać wypłat za wywiady, które przeprowadzała dla dwutygodnika Viva!, a Herbuś za udział w reklamie firmy kosmetycznej (w tym przypadku media mówią o 600 tys. zł.):

Okazało się, że pieniądze są wypłacane, tylko na konto Małgorzaty Herde. Ola była wstrząśnięta – opowiadała osoba współpracująca z Kwaśniewską.

Ola Kwaśniewska skontaktowała się z Edytą Herbuś z pytaniem, czy agentka również jej zalega z płatnościami. Okazało się, że tak i że chodzi o grube pieniądze. Głównie za dwa kontrakty reklamowe z jednym z największych na rynku producentów kosmetyków. Kiedy Herbuś pytała, dlaczego nie dostaje pieniędzy, odpowiedź Herde była podobna jak w przypadku Kwaśniewskiej: kryzys – czytamy we Wprost

Gwiazdy, które rzekomo zostały oszukane przez Herde same nie skomentowały tematu. Dlaczego?

Warszawka ma na ten temat dwie teorie: spiskową i pragmatyczną. Pierwsza głosi, że Herde zbyt dużo wie o swoich byłych klientkach.(…) Teoria pragmatyczna: oszukane panie zdają sobie sprawę, że jeśli pójdą na twardą konfrontację, nie odzyskają niczego. Raz, że nie mają wiedzy, jak Herde, której bezgranicznie ufały, konstruowała za nie umowy. Dwa, że prawdopodobnie agentka formalnie nie dysponuje prawie żadnym majątkiem. (…) Paradoksalnie więc zależy im, by sprawy nie nagłaśniać. Bo im o aferze celebryckiej głośniej, tym mniejsze szanse, że Herde w przyszłości jeszcze coś zarobi i cokolwiek im odda – czytamy w tygodniku.

Tygodnik Wprost próbował namówić Karolinę Malinowską na zwierzenia, twierdząc, że milcząc na temat tej sprawy, kryją nieetyczne zachowania. Co na to gwiazda?

Przecież jeśli ktoś w tej sprawie jest oszukany, to właśnie my! Mimo to gwarantuję wam, że żadna z nas nic nie powie – powiedziała Karolina Malinowska.

Czym obecnie zajmuje się Małgorzata Herde?

Jak wyśledził portal Pudelek, okazuje się, że Małgorzata Herde po kilku latach powraca! Agentka gwiazd została bowiem obecnie strategiem marketingowym firmy Admodum. Na oficjalnej stronie firmy możemy przeczytać kwiecistą laurkę na temat Margaret Herde, dowiadujemy się o jej licznych sukcesach zawodowych, o cudownie owocnej współpracy z Bugatti, Kenzo oraz Louis Vuitton. W notce nie ma jednak ani jednego słowa o wcześniejszej aferze z polskimi gwiazdami. Czytamy natomiast, że Herde jest poliglotką i kocha konie:

Margaret mówi w wielu językach i jest wielokulturowa. Lubi podróżować i profesjonalnie uprawia jazdę konną.

Edyta Herbuś, dopiero w 2017 r. odniosła się do afery z Herde:

Moja ówczesna agentka wydawała mi się być moją przyjaciółką. Rozpoczęłam tę współpracę w momencie, kiedy wydawało mi się, że sama nie poradzę sobie zawodowo. Trudno uwierzyć, z jaką łatwością byłej pracownicy salonu kosmetycznego udało się tak manipulować silnymi, wpływowymi kobietami i to do tego stopnia, że żadna z nich nie chciała później wypowiadać się w tej sprawie. (…) Nawet kiedy do końca nie zgadzałam się z jej pomysłami, uznawałam, że wie, co robi, a ja, decydując się na współpracę, powinnam konsekwentnie słuchać. Zaufałam jej, a ona mnie oszukała. Powinnam była słuchać przede wszystkim siebie – zdradziła w Viva!.

Jak myślicie, czy Małgorzata Herde ponownie zwojuje w polskim show biznesie?

Cała prawda o Walentynkach Kuby Badacha i Oli Kwaśniewskiej! Nie przypomina to wyśnionego scenariusza: “Oczekiwania versus Rzeczywistość”

Jak świętować to z rozmachem! Ola Kwaśniewska z okazji urodzin podzieliła się intymnymi zdjęciami z mężem

Herbuś wraca na szczyt. Dostała rolę w nowym filmie i walczy o dwa duże kontrakty


Małgorzata Herde po latach wraca na salony

Małgorzata Herde po latach wraca na salony

Małgorzata Herde po latach wraca na salony

Małgorzata Herde po latach wraca na salony

Małgorzata Herde po latach wraca na salony

Małgorzata Herde po latach wraca na salony

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×