Maja Sablewska wstydzi się swojego starego nazwiska: „Było brzydkie”. Zmiany w dokumentach były nieuniknione

Maja Sablewska

Maja Sablewska

Maja Sablewska otwiera własną markę. W ostatnim wywiadzie zdradziła, że o mały włos jej nazwisko brzmiałoby dziwnie. Dzięki babci nie wstydzi się tego, jak się nazywa. 

Maja Sablewska udowadniała, że stawia czyjąś karierę ponad swoje życie. W ostatnim wywiadzie z Żurnalistą przyznała, że kiedy była menedżerką, poświęcała się do tego stopnia, że potrafiła odbierać telefony o 3 w nocy. Sądziła, że dzięki temu zostanie doceniona przez swoje podopieczne. Jak dodała – mylnie. Przypomnijmy tylko, że Sablewska pracowała m.in. z Edytą Górniak oraz Mariną. Tym razem stylistka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i założyć własną markę.

Maja Sablewska otwiera własną markę

Sablewska w tym samym podcaście powiedziała, że chce ze swojego nazwiska zrobić markę. Ambitne plany 41-latki zaczynają się od dobrej jakości rajstop:

Moje nazwisko zamienia się w markę. Będę ubierała kobiety w pewność siebie. Na razie zrobiłam rajstopy, już pracuję nad kolejnym krokiem na tej drodze, ale więcej powiem, jak się zadzieje. Wolę zrobić, a potem powiedzieć. Wiem co i jak chce zrobić, wiem jaka jest konkurencja – zapewnia.

Była menedżerka nie chce na razie nic więcej zdradzać, ale przyznaje, że w pracy nie chodzi na kompromisy. Jeśli coś sobie założy – to tak musi być.

Sablewska nie musi się wstydzić swojego nazwiska

Maja po raz pierwszy opowiedziała historię związaną z jej nazwiskiem. Okazuje się, że o mały włos nazywałaby się inaczej:

Nigdy tego nie opowiadałam… Mój dziadek miał brzydkie nazwisko. Babcia mi nie pozwoliła mówić w mediach jakie, więc uszanuję to. Nazywalibyśmy się dość dziwnie jako rodzina. Moja babcia powiedziała dziadkowi, że stworzy z nim rodzinę i wyjedzie z Poznania na Śląsk, jeśli on zmieni nazwisko. Mój dziadek wziął pierwsze dwie litery nazwiska, znalazł rodzinę we Francji, która nazywała się Sable, czyli piasek po francusku, dodał do tego -wski i wyszło Sablewski. I tak oto powstało nazwisko, które urodziło się z wielkiej miłości mojego dziadka do babci – zdradziła w rozmowie z Żurnalistą.

Jesteście ciekawi, jak brzmiało stare nazwisko dziadka Sablewskiej?


Maja Sablewska

Maja Sablewska

Maja Sablewska ofiarą medycyny estetycznej

Maja Sablewska ofiarą medycyny estetycznej

Maja Sablewska na imprezie butiku online

Maja Sablewska na imprezie butiku online

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×