Szukaj

Maja Sablewska otwarcie o powrocie do Wojtka Mazolewskiego. Ich relacja nie jest już taka sama, jak kiedyś

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski wrócili do siebie po trzech latach przerwy. Jak dziś wygląda ich związek? Czy rzeczywiście stara miłość nie rdzewieje?

Kariera Mai Sablewskiej jest niezwykle imponująca. Do show-biznesu trafiła dzięki Natalii Kukulskiej. Jako nastolatka była jej wielką fanką, a nawet prowadziła jej fan club. Z czasem ich relacja stała się bardzo bliska. Maja zaprzyjaźniła się ze swoją ukochaną gwiazdą i została… opiekunką jej dzieci. Dzięki Natalii poznała Katarzynę Kanclerz – ówczesną szefową dużej wytwórni fonograficznej, z którą nie tylko zaprzyjaźniła się, ale też nawiązała bliską współpracę. To okazało się początkiem błyskotliwej kariery obecnej stylistki.

Maja była menadżerką topowych gwiazd – Dody, Mariny Łuczenko czy Edyty Górniak, jurorką w programie X-Factor, a potem sama została gwiazdą. Dostała swój program Sablewskiej sposób na modę. Rok temu postanowiła zrobić sobie przerwę i zniknęła z mediów.

Przez sześć lat, rok w rok, robiłam swój program. Potrzebowałam nabrać rozpędu, żeby zrobić coś nowego, co zainspiruje ludzi. Rok minął i dużo rzeczy w mojej głowie się poukładało i zmieniło – powiedziała w wywiadzie dla „Gali”.

Maja Sablewska i jej związek w Wojtkiem Mazolewskim

Para zaczęła się potykać się w 2011 roku. Chętnie pokazywali się razem i dzielili swoją prywatnością. Jednak coś poszło nie tak. W 2016 roku zaczęły się pojawiać pierwsze doniesienia o kryzysie w ich związku, który doprowadził do rozstania, którego szczegóły owiane są wielką tajemnicą.

Wiele razy podejmowałam decyzje o rozstaniu z mężczyznami a przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi. Wiadomo, że najtrudniejsze rozstania to te, gdzie jest miłość. Ale jeszcze trudniej, kiedy zdajesz sobie sprawę, że kogoś kochasz, ale nie potrafisz z nim żyć. Wtedy trzeba podjąć decyzję, żeby nie niszczyć życia sobie i drugiej osobie – opowiadała Maja.

Po trzyletniej przerwie okazało się, że stara miłość nie rdzewieje i para znów zaczęła się spotykać. W styczniu celebrytka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z muzykiem, które podpisała: „let’s talk about love” (porozmawiajmy o miłości).

Dziś Maja Sablewska przyznaje, że jej relacja z Wojtkiem Mazolewskim uległa zmianie. Tłumaczy, czym różni się ich obecny związek od tego sprzed lat:

Za dużo nie będę się rozwodzić nad tym, bo chciałabym zostawić do dla nas. Przestałam po prostu się przejmować opinią ludzi i to była pewnego rodzaju eureka dla mnie. Bo o ile w życiu zawodowym nie daję sobie w kaszę dmuchać, w życiu prywatnym stałam się w trochę mimozą, która bała się, co ludzie powiedzą. Teraz po prostu żyję i robię to, co czuję. Nie zastanawiam się, co będzie kiedyś, za 10 lat i robię to, co podpowiada mi instynkt i co czuję w sercu – powiedziała Maja w „Gali”.

Starej-nowej parze życzymy dużo miłości!


Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski są razem są razem

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski są razem są razem

Wojciech Mazolewski – pokaz Macieja Zienia, 2018

Wojciech Mazolewski – pokaz Macieja Zienia, 2018

Wojtek Mazolewski i Maja Sablewska razem na pokazie kolekcji Roberta Kupisza wiosna-lato 2017 (fot. ONS)

Wojtek Mazolewski i Maja Sablewska razem na pokazie kolekcji Roberta Kupisza wiosna-lato 2017 (fot. ONS)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×