Szukaj

Maja Bohosiewicz z mokrymi włosami i bez makijażu wdzięczy się do lusterka. Szykuje się do wielkiego wyjścia!

Maja Bohosiewicz bez makijażu

Maja Bohosiewicz bez makijażu

Maja Bohosiewicz pokazała się bez makijażu i z mokrymi włosami. Gwiazda szykuje się do wyjścia na prezentację kolekcji Dawida Wolińskiego. Pokazała fanom jak wygląda zanim zajmą się nią styliści. Nadal piękna? Zobaczcie zdjęcia!

Maja Bohosiewicz pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem bez makijażu i z wciąż mokrymi włosami. Gwiazdy zwykle niechętnie dzielą się kulisami przed wielkim wyjściem – wolą chwalić się fotkami w pięknym makijażu i wieczorowych kreacjach. Kult pokazywania zdjęć w naturalnej odsłonie zaczął trendować w mediach dopiero od niedawna. Maja postanowiła wyjść mu naprzeciw. Gwiazda szykuje się do pokazu nowej kolekcji Dawida Wolińskiego. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie zrobione na kilka chwil przed tym, jak w obroty wzięła ją stylistka i makijażysta

Już dzisiaj czeka mnie wieczór pełen przyjemności ❤ Właśnie oddaję w ręce beauty składu i pędzę prosto na imprezę Magnum Fashion Show , podczas którego Dawid Woliński będzie prezentował najnowsze kreacje.

Trzeba przyznać, że w takim wydaniu Maja prezentuje się naprawdę pięknie. Nie ma wątpliwości, że sztab stylistów przemieni ją w prawdziwą hollywoodzką gwiazdę, ale nawet bez makijażu i z mokrymi włosami jest na czym „zawiesić oko”.

Lubicie oglądać zdjęcia gwiazd przed metamorfozą w rękach specjalistów od wizerunku?

Zobacz: Gwiazdy na prezentacji kolekcji Małgorzaty Rozenek: Anna Mucha, Maja Bohosiewicz, Kasia Zielińska

Zobacz: Maja Bohosiewicz wyglądem w bikini powala na kolana! Tylko Ania Lewandowska może się z nią równać!

Zobacz: Plejada gwiazd na otwarciu nowej restauracji: Jakub Kucner, Małgorzata Socha, Kasia Zielińska, Joanna Moro, Sonia Bohosiewicz


Maja Bohosiewicz bez makijażu

Maja Bohosiewicz bez makijażu

Maja Bohosiewicz - śniadanie prasowe polskiej marki

Maja Bohosiewicz - śniadanie prasowe polskiej marki

Maja Bohosiewicz na wakacjach

Maja Bohosiewicz na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×