Szukaj

Łukasz Kubot zaręczył się z piękną Miss Polski. Poprosił ją o rękę w swoje urodziny przed słynnym cudem świata

Łukasz Kubot zaręczył się

Łukasz Kubot zaręczył się

Łukasz Kubot to nie tylko zwycięzca Wimbledonu, ale także niepoprawny romantyk. Tenisista w dniu swoich 38. urodzin ogłosił, że się zaręczył z piękną Miss Polski. Poprosił ją o rękę przed jednym ze współczesnych cudów świata.

Magdalena Bieńkowska to zdobywczyni tytułu Miss Polski w 2015 roku. Rok później reprezentowała nasz kraj w konkursie Miss International, gdzie dotarła do ścisłego finału. Najpiękniejsza Polka cieszyła się ogromnym powodzeniem u mężczyzn. W jednym z wywiadów, zaraz po objęciu korony, zdradziła, że jest singielką.

Myślę, że jak poznam odpowiedniego mężczyznę to będę wiedziała, że to ten właściwy. Wiadomo, że i zewnętrznie i wewnętrznie ok. Nie mam jakiegoś szczególnego typu.

Zdaje się, że ten jedyny już pojawił się w życiu pięknej Magdaleny.

Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot zaręczyli się w Sydney

Na Instagramie Bieńkowskiej próżno szukać wspólnych zdjęć z partnerem. Wiadomo jednak, że z Łukaszem Kubotem była widywana już od jakiegoś czasu. We wszystkich publicznych wystąpieniach miss jako jedno ze swoich zainteresowań podawała tenis ziemny. To właśnie na korcie znalazła drugą połówkę.

Chociaż ani Magda, ani Łukasz nie obnoszą się ze swoim uczuciem w social mediach, to dzisiaj postanowili zrobić wyjątek. Kubot obchodzi swoje 38 urodziny, a jego ukochana, składając mu życzenia, pochwaliła się ważnym faktem – para zaręczyła się.

Okazuje się, że to tenisista w dniu swojego święta sprawił Magdzie niespodziankę, prosząc ją o rękę. Chociaż narzeczeni nie powiedzieli tego wprost, to emotikona z pierścionkiem nie pozostawia złudzeń, że zakochani są już o krok od ślubu. Magda i Łukasz radosną wiadomość przekazali wraz z romantycznym zdjęciem, do którego zapozowali uśmiechnięci i wtuleni w siebie na tle jednego z siedmiu współczesnych cudów świata – Sydney Opera House.

View this post on Instagram

Happy birthday @kubot.lukasz ????

A post shared by Magdalena Bieńkowska (@magdalenabienkowska) on

Internauci pod postem zasypali ich gratulacjami.

  • Gratulacje. Wiele miłości i spełnienia marzeń dla Was. Piękna para.
  • Jaka piękna para. Wszystkiego najlepszego dla Was.
  • Wow. Gratulacje Madzia.

My również przyłączamy się do tych słów. Życzymy wielu wspaniałych chwil, a Łukaszowi składamy najlepsze życzenia urodzinowe.

Łukasz Kubot: kim jest narzeczony Magdaleny Bieńkowskiej?

Łukasz Kubot urodził się 16 maja 1982 roku. To pierwszy polski tenisista, który od czasów Wojciecha Fibaka, wszedł do pierwszej setki rankingu tenisistów w grze pojedynczej, a później znalazł się w pierwszej pięćdziesiątce. Najwyżej sklasyfikowany w rankingu ATP został w 2010 roku, zajmując 41. pozycję. Grą w tenisa zajął się już w wieku 7 lat, a od 2002 roku posiada status profesjonalisty w tym sporcie. Był najlepiej zarabiającym deblistą świata w sezonie 2017. Według danych z 16 marca 2020 profesjonalne rozgrywki tenisowe powiększyły jego budżet o kwotę 8 291 903 dolarów.


Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot

Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot

Magdalena Bieńkowska - Miss Polski, 2015

Magdalena Bieńkowska - Miss Polski, 2015

Magdalena Bieńkowska została II Wicemiss konkursu Miss Supranational 2018

Magdalena Bieńkowska została II Wicemiss konkursu Miss Supranational 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×