Szukaj

Magda Steczkowska odpowiada na zarzuty, że promuje się kosztem swoich dzieci!

Magda Steczkowska i jej mąż, Piotr Królik, odwedzili studio Dzień Dobry TVN, żeby wyjaśnić kilka kwestii, które wzbudziły ostatnio sporo kontrowersji. A wszytsko zaczęło się od tego, że wokalistka założyła bloga, na którym jeszcze częściej niż na portalach społecznościowych pokazuje prywatne zdjęcia, na których są też dzieci.

To, że się promuję przez dzieci, że to, że tamto – już tyle miałam zarzutów w swoim życiu, że nic mnie już nie może zaskoczyć – stwierdziła. – Nigdy nie zgadzaliśmy się na ustawki. Mieliśmy oczywiście milion takich propozycji. Nie robiliśmy nigdy sprzeciwu kiedy były propozycje robienia sesji zdjęciowych z dziećmi. Jeżeli je odrzucaliśmy, to tylko dlatego, że nam się pomysł nie podoba. Żyjemy z dziećmi, więc je pokazujemy jako część naszego życia.

Rodzina Magdaleny Steczkowskiej ma wpływ na to, jak wygląda jej blog. Jedna z córek i Piotr przed każdym wpisem autoryzują go, a w momencie kiedy on się im nie podoba, gwiazda na ich prośbę go nie publikuje. Wokalistka wyraźnie zaznaczyła, że nie dzieli się na blogu wszystkim – chce tylko pokazywać wyjątkowe, radosne chwile i na pewno nie ma zamiaru przekraczać granicy dobrego smaku.

Fotografia: AKPA

Fotografia: AKPA


Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×