Magda Mołek z synkiem zaszyli się w lesie! Wielka gwiazda TVN-u wybrała się na intymny spacer!

Magda Mołek prezent

Magda Mołek prezent

Magda Mołek z synem na spacerze

Magda Mołek korzystając z pięknej pogody wybrała się na poniedziałkowy spacer z dzieckiem. Gwiazda pochwaliła się aktywnym popołudniem na swoim InstaStory. Gdzie się wybrała?

Ciąża Magdy Mołek była ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich jej fanów, ale wywołała same pozytywne emocje. Gwiazda, ogłaszając szczęśliwą nowinę, pochwaliła się zdjęciem pokaźnego ciążowego brzuszka na Instagramie. Przez kilka kolejnych tygodni była jeszcze obecna na antenie Dzień Dobry TVN, później zdecydowała się jednak pójść na urlop macierzyński. Widzowie niecierpliwie wyczekiwali jej powrotu, podczas gdy Mołek cieszyła się ciepłem domowego ogniska i spędzała całe dnie z ukochaną rodziną.

Obecnie gwiazda jest już zawodowo aktywna, ale to nie oznacza, że przestała przeznaczać każdą wolną chwilę na spędzanie czasu ze swoim dzieckiem. W poniedziałkowe popołudnie gwiazda, korzystając z dnia wolnego, zdecydowała się wybrać na wiosenny spacer. Piękna pogoda zachęcała do wyjścia z domu, nic więc dziwnego, że Mołek wybrała aktywne spędzanie czasu. Na swoim InstaStory pochwaliła się zdjęciami wózka, zdradzając przy okazji, że na spacer wybrała się do popularnego Lasku Kabackiego. Zachwycona gwiazda relacjonowała przechadzkę, zauważając, że wiosna zaczyna się już nieśmiało pojawiać.

Lubicie takie przechadzki wczesną wiosną, czy wolicie jednak poczekać aż dni zrobią się naprawdę bardzo ciepłe?

Zmęczona pracowitym dniem 42 letnia Magda Mołek pokazała jak wygląda jej twarz wieczorową porą! Widać, że nie stosuje botoksu!

Gorące zdjęcie Magdy Mołek z Playboya rozgrzało Internautów. Trudno uwierzyć, że ma już 15 lat!

Gorące zdjęcie Magdy Mołek z Playboya rozgrzało Internautów. Trudno uwierzyć, że ma już 15 lat!

Umęczona pracą i niewyspana Magda Mołek pokazała swoją twarz bez makijażu! Gwiazda zdradziła swój sprawdzony sposób na bezlitosne zmarszczki!


Magda Mołek z synem na spacerze

Magda Mołek z synem na spacerze

IMG_2420

Magda Mołek z synem na spacerze w lesie kabackim

Magda Mołek urodziła syna Stefana

Magda Mołek urodziła syna Stefana

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×