Szukaj

Zmęczona pracowitym dniem 42 letnia Magda Mołek pokazała jak wygląda jej twarz wieczorową porą! Widać, że nie stosuje botoksu!

Magda Mołek dieta

Magda Mołek dieta

Magda Mołek nie wstydzi się swoich zmarszczek

Magda Mołek pokazała się wieczorową porą bez makijażu. Jej twarz i oczy wyglądają na bardzo zmęczone. Dziennikarka nie ukrywa swoich zmarszczek i jak widać stroni od botoksu. 

Magda Mołek od 2004 roku jest dziennikarką i prezenterką telewizji TVN. Mało kto pamięta, że to ona na początku prowadziła wspólnie z Hubertem Urbańskim – pierwszą edycję programu Taniec z gwiazdami. W 2005 roku Magda dołączyła do prowadzących poranny program Dzień dobry TVN, w którym występuje nadal. Mołek jako nieliczna miała przyjemność wymieniać swoich telewizyjnych partnerów jak rękawiczki. W DDTV występowała bowiem w duecie kolejno z Olivierem Janiakiem, Jolantą Pieńkowską, Andrzejem Sołtysikiem i Marcinem Mellerem.

Magda Mołek jest obecnie jedną z najlepszych dziennikarek TVN, którą uwielbiają miliony fanów. To dla niej widzowie włączają weekendowe wydania śniadaniówki, jak również śledzą jej autorski program w TVN Style – W roli głównej. Prywatnie Magda Mołek jest szczęśliwą żoną prawnika Macieja Taborowskiego, z którym ma dwóch synów. Od czasu swojego powrotu do pracy po drugim porodzie, Magda ruszyła w ogromny wir pracy zawodowej, dziennikarka właściwie nie ma czasu dla siebie. O tym fakcie poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Piątek wieczór ⭐️ Chciałoby ciało nocnych szaleństw na mieście, ale cóż, jutro trzeba wstać o 5.00 by o 8.00 mówić Wam dzień dobry TVN. Wyśpijcie się za mnie ⭐️ – napisała Magda Mołek

Magda dołączyła swoje zdjęcie, na którym widać jej zmęczone oczy oraz wyraźne zmarszczki na twarzy. Magda Mołek zawsze stawiała na naturalny wygląd, nigdy nie przesadza z makijażem, unika również inwazyjnego botoksu. Widok zmęczonej dziennikarki w wersji nocnej spodobał się internautom, którzy pod postem wkleili sporo miłych komentarzy.

Pięknie Pani wygląda

A dziś wygląda pani w tej błękitnej sukience przecudnie

Jest Pani tak piękna

Przepiękne zdjęcie

Piękna naturalna i w dodatku cudowna

Cudowne zdjęcie Magda! Jesteś tak pięknie naturalna, bez plastiku i botoxu

Oj kochana trochę nam wychudłaś

Można pracować w telewizji i wyglądać pięknie i naturalnie z cudnymi oznakami już nienastoletniego wieku? Można! Jestem zbudowana tym zdjęciem. Dziękuję za prawdę o nas kobietach!

Zobaczcie jak pięknie można wyglądać bez botoksu!

Co za klasa! Magda Mołek w ognistej czerwieni na wiosennej ramówce TVN-u! Było bardzo zmysłowo

Magda Mołek zmieniła swoją fryzurę! W nowym wydaniu gwiazda TVN wygląda jak szalona nastolatka!

Gorące zdjęcie Magdy Mołek z Playboya rozgrzało Internautów. Trudno uwierzyć, że ma już 15 lat!

 


Magda Mołek nie wstydzi się swoich zmarszczek

Magda Mołek nie wstydzi się swoich zmarszczek

Magda Mołek na zdjęciu z 2002 roku

Magda Mołek na zdjęciu z 2002 roku

Magda Mołek pokazała się w nowej fryzurze

Magda Mołek pokazała się w nowej fryzurze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×