Szukaj

Dieta Magdy Gessler ujawniona! Znamy każdy szczegół! Schudła na niej już o cztery rozmiary

Magda Gessler jest na diecie. Dzięki niej restauratorka sporo schudła. Co więc robi? Zobacz, co udało się ustalić dziennikarzom Faktu Super Expressu. 
Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler, w ostatnim czasie bardzo się zmieniła. Gwiazda, od jakiegoś czasu, stosuje dietę, której szczegółów wcale nie ukrywa. Wręcz przeciwnie, całkiem niedawno zdradziła, że jej nowa figura to zasługa odstawienia mięsa i jedzenia przede wszystkim warzyw.

Zobacz: Dieta Magdy Gessler ujawniona! Znamy każdy szczegół! Schudła na niej już o 4 rozmiary

Skąd restauratorka wzięła motywację do tego, by wziąć się za siebie i zgubić nadprogramowe kilogramy? Sekret ten zdradzają osoby z otoczenia gwiazdy, które przyznają, że nowy wygląd Magdy, to zasługa jej dzieci, którymi Gessler się zainspirowała:

Magda jest zachwycona, bo schudła aż o cztery rozmiary. Dobrze jej zrobiły wakacje z dziećmi, bo Lara i Tadeusz jedzą bardzo zdrowo. Gdy podpatrzyła ich nawyki, stwierdziła, że sama musi zwracać baczniejszą uwagę na to, co je – mówi Faktowi współpracowniczka gwiazdy.

Zobacz: Odchudzona Magda Gessler pozuje na sedesie! Dieta przyniosła niesamowite efekty!

Okazuje się jednak, że nie tylko dzieci, ale przede wszystkim miłość korzystnie wpływa na gwiazdę. Za każdym razem kiedy wraca od ukochanego Waldemara, jest nie tylko szczęśliwsza, ale także lżejsza.  Magda wcale nie ukrywa, że odchudza ją upojny czas z ukochanym:

Tak się mam po pomidorach … i pierwszej miłości …,Walduś .. zawsze wam mówię ze dobra energia czyni cuda i nie ma czym jej zastąpić …..! – napisała pod najnowszym zdjęciem na Instagramie gwiazda.

Dieta Magdy Gessler – jaki wpływ ma na nią miłość?

O tym, że czas z Waldemarem korzystnie wpływa na restauratorkę, są przekonani także jej znajomi:

Magda zawsze po wizycie u Waldemara wraca szczuplejsza, szczęśliwsza. Tak działa miłość – śmieje się przyjaciółka Magdy w rozmowie z Super Expressem. – Ale oczywiście też zdrowiej się tam odżywia. Nie musi testować przeróżnych dań w restauracjach tak jak podczas Kuchennych rewolucji, może zadbać o siebie.

Trzeba przyznać, że zmianę Magdy widać gołym okiem.

Zobacz: Magda Gessler została strasznie oszukana! Zdruzgotana gwiazda podzieliła się swoją tragedią z fanami: „Sprawą zajmują się już organy ścigania”!


Magda Gessler menu na diecie

Magda Gessler menu na diecie

Magda Gessler - nowa figura

Magda Gessler - nowa figura

Magda Gessler schudła. Zdjęcie na sedesie

Magda Gessler schudła. Zdjęcie na sedesie

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×