Szukaj

Maffashion reaguje na zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem. Zwróciła uwagę na zaskakujący szczegół

Maffashion

Maffashion

Maffashion na Instagramie skomentowała zdjęcie jednego z portali, który zwraca uwagę na jej wyraźnie zaokrąglony brzuch. W jaki sposób zareagowala?

Maffashion i Sebastian Fabijański spotykają się zeszłego roku. Chociaż początkowo próbowali ukryć swoją relację, z czasem przestali to robić. Gdy w mediach zaczęły się pojawiać ich wspólne zdjęcia, potwierdzili, że się spotykają. Aktor w rozmowie z Jastrząb Post nie szczędził komplementów pod adresem ukochanej:

Super dziewczyna. Jesteśmy parą. Po prostu – powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Para nie tylko tworzy szczęśliwy związek, ale także spełnia się zawodowo. Każdy z nich podejmuje się nowych projektów, na których temat chętnie się wypowiadają w social mediach. Niedawno Maff udostępniła na Instagramie filmik reklamy telefonu komórkowego. Gdy na ekranie pojawiła się w luźnej stylizacji, internauci sugerowali, że to zasługa ciąży.

Maffashion komentuje zdjęcie jednego z portali. Co napisała?

O tym, że Maffashion spodziewa się dziecka, plotkuje się od dawna. Chociaż sama zainteresowana nie zdementowała ani nie potwierdziła tej informacji, w mediach regularnie pojawiają się doniesienia na ten temat. Widać, że blogerka do tej sytuacji ma spory dystans. Gdy paparazzi zrobili jej zdjęcia z ukrycia, a potem opublikował je jeden z portali, postanowiła się odnieść do całej sytuacji.

Na Instastory opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak spaceruje ulicami Warszawy. Pomimo że tabloid zainteresował się jej zaokrąglonym brzuszkiem i torebką za 10 tysięcy złotych, Julia zwróciła uwagę na zaskakujący szczegół. Wyjawiła, że pozostałe elementy stylizacji nie były takie drogie. Można je bowiem kupić w sieciówkach:

Gumka do włosów 50 gr, sukienka jakieś 69 PLN, klapki teraz do kupienia za 49,90  – skomentowała gwiazda.

Maffashion komentuje stylizacje

Maffashion komentuje stylizacje

Podoba się Wam w takim wydaniu?


Maffashion komentuje stylizacje

Maffashion komentuje stylizacje

Maffashion w bikini

Maffashion w bikini

Maffashion

Maffashion

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×