Maffashion ubolewa nad swoim biustem. Kompleks jest na tyle silny, że rozważa operację. Jaki rozmiar piersi jej się marzy?

Maffashion

Maffashion

Maffashion nie jest zadowolona z wielkości swojego biustu. Opowiedziała o planach powiększenia piersi. Jaki rozmiar ją interesuje? Kiedy podda się operacji?

Maffashion to jedna z pierwszych gwiazd, które zdobyły popularność za sprawą internetowej działalności. Ponad dekadę temu stworzyła bloga modowego. To on otworzył jej drzwi do kariery i zagwarantował stabilną pozycję w show-biznesie. Strona stanowiła pewnego rodzaju pamiętnik, w którym prezentowała zdjęcia wymyślnych stylizacji na każdą możliwą okazję oraz zwierzała się czytelnikom. W mig zyskała stałe grono czytelników, które błyskawicznie się powiększało.

W pewnym momencie blogi odeszły do lamusa. Nową popularną platformą stał się Instagram. Gwiazda natychmiast przeniosła się na niego i z czasem porzuciła stronę. Jej profil obserwuje dziś prawie półtora milionów użytkowników. W efekcie gwiazda otrzymuje kolejne propozycje współprac zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi markami.

Julia Kuczyńska jest osobą przedsiębiorczą. Zamieniła pasję do mody w potężne źródło dochodu. Poza internetową działalnością jest właścicielką sklepu odzieżowego. Co ciekawe, przez pewien czas nie zdradzała, że to ona stoi za marką, bo chciała, żeby projekty broniły się bez jej twarzy. Wkrótce jednak postanowiła wyznać prawdę.

Maffashion o powiększeniu piersi

34-latka umiejętnie godzi pracę z życiem prywatnym. W 2020 roku przyjęła oświadczyny aktora Sebastiana Fabijańskiego. We wrześniu tego samego roku na świat przyszedł ich syn Bastian. Jak to zwykle bywa po ciąży, ciało kobiety się zmienia. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że nie jest zbyt zadowolona z rozmiaru swoich piersi:

Były takie momenty w moim życiu, że tak się zastanawiam: Kurde, może se zrobię te cycki? Żeby chociaż raz w życiu zobaczyć, jak to jest mieć biust. (…) Ale takie małe, z umiarem i ze smakiem, w dobrym guście, naturalne, wiadomo – zdradziła w rozmowie z Natalią Hołownią.

Ciąża sprawiła, że biust znacznie się powiększył. Niestety wraz z urodzeniem i karmieniem ponownie zmalał, co było ogromnym utrapieniem dla influencerki:

Miałam takie myśli od czasu do czasu. (…) W ciąży byłam, biust się powiększył, potem, kiedy dziecko się urodziło, to karmienie. Chodziłam po ścianach, nie mogłam na siebie patrzeć, modliłam się, (…) żeby mój biust wrócił do formy.

Gwiazda zdradziła, czy wciąż planuje operacje powiększenia piersi:

Teraz wyzbyłam się tego kompleksu, nie mam takich myśli, że może bym sobie kiedyś sprawdziła, jak to jest.

Uważacie, że ma powody do kompleksów?


Maffashion - event e-obuwie

Maffashion - event e-obuwie

Maffashion aktualnie

Maffashion aktualnie

Maffashion w kampanii marki bielizny

Maffashion w kampanii marki bielizny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×