Szukaj

Znamy płeć dziecka i termin porodu Maffashion. Sebastian Fabijański pęka z dumy

Maffashion, Sebastian Fabijański

Maffashion, Sebastian Fabijański

Maffashion jest w ciąży. Nie zdołała dłużej utrzymać tego w tajemnicy. Znamy też termin porodu i płeć dziecka.

Maffashion jest w szczęśliwym związku z Sebastianem Fabijańskim. Początkowo ukrywali swoją relację przed światem, ale od kiedy się ujawnili, co jakiś czas w mediach pojawiają się ich wspólne zdjęcia, a aktor w rozmowie z Jastrząb Post potwierdził, że są razem:

Super dziewczyna. Jesteśmy parą. Po prostu – powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Od tamtej pory miłość kwitnie, a od czasu do czasu media obiegały plotki o ciąży Maff. Teraz wydaje się to już potwierdzone przez samą Julię. Kiedy opublikowała zdjęcie z nowej kampanii reklamowej, jej fani dostrzegli brzuszek i posypały się komplementy. Na żart jednego z obserwujących, że już się nie wyprze i nie zrzuci winy na kebab, clebrytka odpowiedziała:

Kebabów nie jadam i się nie wypieram.

Dodatkowo portal Plotek dotarł do informatora, który zdradził płeć dziecka i termin porodu.

Maffashion: płeć dziecka i termin porodu

Informacja o tym, że Maffashion jest w ciąży, wywołała nie lada sensację. Blogerka odmawia komentarzy na ten temat i skupia się na pracy. Przede wszystkim promuje swoją markę Eppram.

W końcu jednak przestała zaprzeczać krążącym po internecie doniesieniom. Ukrywanie entuzjazmu z powodu ciąży ukochanej jest dużo trudniejsze dla Sebastiana Fabijańskiego. Jak podaje Plotek, aktor pochwalił się znajomym, że będzie miał syna.

Sebastian jest w siódmym niebie i chwali się wszystkim, że pod koniec wakacji zostanie ojcem i będzie miał syna. To może stereotypowe, ale dla mężczyzny wiadomość o tym, że to będzie chłopiec, ma szczególne znaczenie. Nie może się już doczekać – zdradza informator Plotka.

Dodatkowo Fabijański stara się pomagać ukochanej, jak tylko może, bo Julia skupiła się na swoich projektach, żeby zrobić jak najwięcej i potem się nie forsować.

Ona nie chce robić z tego spektaklu medialnego, najważniejszy jest dla niej spokój. Sebastian bardzo ją wspiera i stara się pomóc przy najdrobniejszych rzeczach, nawet jeśli chodzi o asystowanie na planie sesji zdjęciowej. Wbrew temu co się pisze, bardzo szanuje jej pracę i jest z niej dumny – dodaje źródło portalu.

Pozostaje nam trzymać kciuki za parę i za szczęśliwe rozwiązanie.


Maffashion na planie reklamy

Maffashion na planie reklamy

Maffashion na planie reklamy

Maffashion na planie reklamy

Maffashion jest w ciąży?

Maffashion jest w ciąży?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×