Szukaj

Maffashion chwali się brzuchem po ciąży. Zdradziła, jak walczy o odzyskanie sylwetki

Maffashion - płaski brzuch

Maffashion - płaski brzuch

Maffashion we wrześniu została mamą uroczego Bastiana. Minęły zaledwie dwa miesiące, a ona już może pochwalić się tym, że odzyskała sylwetkę. Jak to zrobiła?

Maffashion zaledwie dwa miesiące temu została po raz pierwszy mamą, a już może pochwalić się imponującą sylwetką. Na bieżąco relacjonuje w sieci swój powrót do formy, a efekty są rewelacyjne. Na najnowszym zdjęciu pokazała płaski brzuch. Internauci pod wrażeniem. Jak ona to zrobiła?

 Maffashion dwa miesiące po porodzie pokazała płaski brzuch

Maffashion jest mamą dwumiesięcznego, słodkiego Bastiana. Maluch zrobił rewolucję w jej życiu, ale ona nie zwalnia tempa. Realizuje nowe projekty zawodowe, niedawno w marynarce jej marki Eppram pokazała się Kourtney Kardashian, urządza nowy dom i zaręczyła się z Sebastianem Fabijańskim. Niedawno zdradziła także, że od zawsze marzy o trójce dzieci. W jej otoczeniu są jednak tacy, którzy studzą jej zapał:

Zawsze chciałam mieć trójkę dzieci. Wiecie, jak to jest, że wszyscy mówią: „Zobaczysz po pierwszym, czy będziesz chciała kolejne” – mówiła.

Jednak ona nie zamierza zrezygnować ze swoich planów:

Mały daje mi trochę w kość, ale jeszcze się nie zniechęciłam. Muszę tylko znaleźć na to czas.

Imponuje także szybkim powrotem do formy po ciąży. Zaraz po porodzie bez skrępowania pokazała swoje ciało, a potem co jakiś czas robiła aktualizację. Na najnowszym zdjęciu zachwyciła płaskim brzuchem.

View this post on Instagram

@eppram_official SNAKE 🐍

A post shared by JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) on

Pod postem nie brakuje zachwytów nad jej sylwetką. Kiedy Karolina Pisarek entuzjastycznie ja skomplementowała, pisząc:

Giiirlll!! Ale forma!

Ona na spokojnie wyjaśniła, że jeszcze sporo brakuje, ale pracuje nad powrotem do figury sprzed ciąży. Daje sobie czas na to, żeby jej ciało się zregenerowało.

Oj jeszcze trochę zostało. Jak się dobrze stanie to jest cacy efekt – napisała, a potem dodała – wiesz o co chodzi… o skore… na to jeszcze czasu potrzeba. Nigdzie się nie spieszę :))).

Jej podejście zaimponowało obserwującym, które pochwalają jej racjonalne podejście do tematu. Piszą, że za rok będzie idealnie. Maff pokazała także, że ma spory dystans do siebie i stwierdziła, że czasem wystarczy odpowiednio pozować.


Maffashion pokazała płaski brzuch

Maffashion pokazała płaski brzuch

Maffashion pokazała figurę w pełnej okazałości

Maffashion pokazała figurę w pełnej okazałości

Maffashion w ciąży przytyła 16 kilogramów

Maffashion w ciąży przytyła 16 kilogramów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×