To już koniec przebojowego serialu „Diagnoza”?! Maciej Zakościelny wyjawił bolesny sekret! Fani osłupieli!

Maciej Zakościelny Diagnoza

Maciej Zakościelny Diagnoza

Maciej Zakościelny poinformował o zakończeniu Diagnozy

Maciej Zakościelny umieścił na swoim profilu niepokojący wpis dotyczący serialu Diagnoza. Aktor wprawił w osłupienie wszystkich fanów informacją, że serial kończy się na 4 sezonie. Czy nie będzie kolejnej części?

Od 2017 roku telewizja TVN ruszyła z emisją znakomitego serialu medyczno-kryminalnego w reżyserii Xawerego Żuławskiego, Michała Otłowskiego, Łukasza Palkowskiego, Barbary Frąckiewicz i Macieja BochniakaDiagnoza. Serial od pierwszego odcinka stał się hitem, natychmiast zdobył miliony fanów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą jego każdy nowy odcinek.

Największym atutem filmu jest oczywiście fenomenalna obsada. Wystarczy wymienić tylko kilka nazwisk: Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz, Magdalena Popławska, Aleksandra Konieczna, Sonia Bohosiewicz, Beata Ścibakówna, Jan Engletrt, Danuta Stenka, Maciej Stuhr, Maciej Zakościelny.

Plejada  znakomitych polskich aktorów od dwóch lat wciela się w lekarzy uwikłanych w nieprawdopodobne intrygi. Serial doczekał się już 4 sezonów. Widzowie obecnie w każdy wtorek mogą śledzić najnowsze losy swoich ukochanych bohaterów. Diagnoza została nagrodzona Telekamerą w kategorii Najlepszy serial,  a także produkcja uzyskała nominację do Orłów w kategorii Najlepszy filmowy serial fabularny za 2017 rok.

Fani przygód lekarzy mają nadzieję, że serial nie zakończy się na 4 sezonie. W tym temacie wypowiedział się jeden z głównych aktorów Maciej Zakościelny, który w Diagnozie wciela się w postać Michała Wolskiego, partnera Anny Leśniewskiej granej brawurowo przez Maję Ostaszewską.

Na profilu Zakościelnego pojawił się niepokojący wpis dotyczący ukochanego przez widzów serialu TVN:

Wraz z moją „Renulką” ciśnymy na zdjęcia do Rybnika swoją drogą to już chyba ostatni raz gdy przyjeżdżamy tu z serialem „Diagnoza”. Tak moi drodzy tym sezonem najprawdopodobniej zakończymy przygodę z lekarzami ze Specjalistycznego Szpitala nr.4 w Rybniku Wszystkich jednak zapraszam do oglądania ostatnich odcinków IV sezonu w każdy wtorek godz. 21:30 – napisał Maciej pod swoim zdjęciem w aucie.

Wiadomość o zakończeniu produkcji Diagnozy na 4 sezonie zmroziła wszystkich fanów serialu, na szczęście Maciej dokończył swój wywód optymistycznym akcentem:

Żartowałem, to nie będzie ostatni sezon serialu – napisał Zakościelny.

Jesteście fanami Diagnozy?

Maciej Zakościelny pokazał wzruszające foto ze swoim słodkim synkiem! Czy aktor przebił słynne zdjęcie Roberta Lewandowskiego z Klarą?

Przystojniak z TVN-u chciał się zabić! Uratowano go w ostatniej chwili! Wstrząsające słowa

Gwiazdy “Diagnozy” na specjalnej konferencji prasowej: Maciej Zakościelny, Antek Królikowski, Danuta Stenka, Maja Ostaszewska, Michał Czernecki


Maciej Zakościelny poinformował o zakończeniu Diagnozy

Maciej Zakościelny poinformował o zakończeniu Diagnozy

Maciej Zakościelny - konferencja prasowa serialu Diagnoza

Maciej Zakościelny - konferencja prasowa serialu Diagnoza

Michał Czernecki - konferencja prasowa serialu Diagnoza

Michał Czernecki - konferencja prasowa serialu Diagnoza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×