Mąż Agnieszki Kaczorowskiej zabrał głos w sprawie wpisu żony. Tym wyznaniem doprowadził tancerkę do łez

Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska

Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska

Maciej Pela przerwał milczenie i dodał nowy post na Instagramie. Pochwalił się rodzinną sesją. Zdradził, że zawsze będzie wspierać swoją żonę, Agnieszkę Kaczorowską.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pobrali się po kilku miesiącach znajomości. Zorganizowali kameralną uroczystość, która odbyła się w malowniczej Toskanii. Zakochanym towarzyszyli ich bliscy. Chociaż w momencie, w którym wypowiadali słowa przysięgi byli parą z krótkim stażem, nie wahali się przed podjęciem tego kroku. Już na pierwszej randce zaczęli rozmawiać o ślubie. Niedawno tancerka gościła w Dzień Dobry TVN ujawniła, że gdy zaczęła się spotykać ze swoim ukochanym, wiedziała, że chce z nim spędzić resztę życia:

Ja to po prostu czułam. Wiedziałam, że to jest facet, z którym chcę spędzić życie. Kiedy zaczęliśmy o tym rozmawiać, mieliśmy podobne wyobrażenie na ten temat i podobne plany. Nie było wątpliwości i dalej jestem pewna.

Kaczorowską i Pelę połączyło nie tylko gorące uczucie, ale także identyczne spojrzenie na pewne kwestie:

Kiedy zaczęliśmy rozmawiać o dzieciach, to zależało nam, by ten ślub odbył się przed. Chcieliśmy mieć super imprezę, super czas z najbliższymi, żeby było nasze, wymarzone. By to dziecko pod pachą nie utrudniało tego momentu, bo wiadomo, że z dziećmi jest zupełnie inaczej. Teraz przyznajemy sobie rację.

Zakochani pobrali się w 2018 roku. Rok później przyszła na świat Emilka, która wkrótce doczeka się młodszej siostry.

Maciej Pela stanął murem za Agnieszką Kaczorowską

Niedawno Agnieszka Kaczorowska opublikowała post, który spotkał się ze sporym odzewem i wywołał prawdziwą burzę w mediach społecznościowych. Jej słowa na temat treści, które promują modę na brzydotę, z pewnością miały być tylko kolejnym przemyśleniem, którym podzieliła się w sieci. Internauci nie pozostawili go bez reakcji. Rozpoczęła się publiczna dyskusja w social mediach, do której dołączały kolejne gwiazdy.

Na ten temat wypowiedział się też mąż tancerki, Maciej Pela. Udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pojawia się w towarzystwie córki i żony. Na wstępie potwierdził, że jest prawdą, że w ostatnim czasie zniknął:

Ostatnio usłyszałem, że gdzieś zniknąłem. To prawda… zniknąłem z jednego świata, żeby pojawić się w innym. I tej w nowej rzeczywistości odnalazłem swoją drogę, którą chcę iść do końca życia.

Podkreślił, że od trzech lat skupia się na życiu rodzinnym i to ono jest dla niego priorytetem. Złożył też żonie pewną deklarację. Podkreślił, że chociaż niedawno rozpętała się wichura, on będzie stał u jej boku:

3 lata temu zostałem mężem. 2 lata temu ojcem. A w tym roku przyjdzie na świat nasza druga córeczka. Rok po roku podążam swoją ścieżka pielęgnując w sobie największą z wartości – rodzinę. Najważniejsze w tej podróży jest to, że nie odbywam jej samotnie. Każdego dnia jest przy mnie moja najcudowniejsza @agakaczor . I choć ten szlak jest kręty, prowadzi raz w górę, raz w dół, można potknąć się, czy wejść w sam środek burzy, to nie sprawia nam trudności, bo zawsze jesteśmy dla siebie wsparciem. A dziś, pośród szalejącej wichury, powiem tylko – kochanie jestem!

Zwrócił się też w kierunku żony. Skierował do niej piękne słowa:

Skarbie! Dziękuję Ci za każdy dzień, bezwarunkowe uczucie, cudowną córkę i za to jak dbasz o nowe życie, które nosisz pod swoim sercem. <3 Jestem Twój na zawsze!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciek Pela (@maciek.pela)

Agnieszka Kaczorowska odpowiedziała w komentarzu na wyznanie męża. Ujawniła, że jego słowa doprowadziły ją do łez:

Ktoś tu mnie chce porządnie wzruszyć… Udało Ci się @maciek.pela.

Także fani pary nie pozostawili tego wpisu bez reakcji. Pisali, że chociaż z tancerką zgadzać się nie trzeba, właśnie tak jak zachował się Maciej, powinno wyglądać wsparcie partnera.


Maciej Pela wsparł Agnieszkę Kaczorowską

Maciej Pela wsparł Agnieszkę Kaczorowską

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Komentarze

 • Gość ningis pisze:

  BOŻĘKA 🤣

 • JAJAJA pisze:

  Po pierwsze to zazdrościć można małżeństwu z stażem i autentycznie szczęśliwym, a nie na pokaz z marnym stażem. Facet już rzucił wieloletnią partnerkę dla niej….może i kiedyś ją rzuci dla młodszej…. Po drugie jak ktos wszelką głupotą się wystawia publicznie, musi się liczyć na opinię.

 • Szofer pisze:

  Młodzi pokażcie klasę, bądźcie razem przez 50 lat.
  Na złość tym ,,nowocześnie nawiedzonym” i ,,mądrym inaczej”

 • Gość pisze:

  Maz widać że madrzejszy

 • Gość pisze:

  Jesteście cudni wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki. 👏👏👏👏👏🤗🤗🤗

 • Gość pisze:

  Jesteście cudni wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki. Rodzina górą 👏👏👏👏👏🤗🤗🤗

 • Ankaaaaa pisze:

  Niemożliwe pokłady jadu posiadacie, a zazdrość w Was aż kipi, niejedna z Was chciałaby być na ich miejscu i aż Was skręca od jadu i zazdrości…Państwo Pela, trzymajcie tak dalej i nie zważajcie na ten wszechobecny jad, zresztą nie muszę Wam o tym pisać bo sami dobrze o tym wiecie…pozdrawiam Anka, która też ma kochanego i kochającego męża, cudownego syna i niczego nikomu nie zazdrości, a życzy samego dobra..

 • Gość pisze:

  Są żenujący.głupie to wyznawanie uczuć na insta dorosłych ludzi.infantylizm

 • Gość pisze:

  Za rok będzie po rozwodzie, jak ktos jest szczęśliwy nie musi na każdym kroku o tym pisać i o tym mówić, to tak jak z pieniędzmi, bogaty nie podkreśla na każdym kroku ze ma majątek wszyscy o tym wiedzą. Nie bronię zazdrosnych komentarzy jak to napisała jedna z pan, tylko ludzi irytują i śmieszą pewne sprawy, jeśli ktoś wrzuca do sieci każdą pierdoletę to musi się liczyć z odzewem i tyle.

 • Gość pisze:

  Aż się nie chce czytać tych złośliwych i zazdrosnych komentarzy. Szczerze nie przepadam za Agnieszką K. ale życzę im duzo szczescia i miłości bo każdy na to zasługuje.

 • Ja pisze:

  Dokładnie tak samo widzę. Ta dziewczyna zrobi wszystko, by nie została zapomniana. Ciągle z jakimś nowym bzdetem wyskakuje, tylko po to, żeby o niej nie zapomniano. Parcie na bycie sławną.

 • Edyta pisze:

  Nie mozna tego wtznac prywatnie,tylko w necie przed calym swiatem co za chory swiat

 • Gość pisze:

  Aga jest bogata i znana a on przy niej może tego doświadczać, inaczej byłby zwykłym szarakiem, i w sumie oboje są

 • Gość kiki pisze:

  Myślę że aga jest narcystyczna…

 • An Tosia pisze:

  To jest chore. Wyznają sobie wsparcie i miłość w mediach społecznościowych???!! Że niby jak sobie to samo powiedzą w domu bez świadków to nie będzie ważne???! Parcie na szkło tej pani „Wyglądam zawsze pięknie, bo nie lubię brzydoty, ale niestety mam zeza” jest nieprzyjemne i żenujące. A jej tacet? Byłam pewna, że jest gejem…

 • Gość pisze:

  Pitu pitu

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×