Maciej Musiał wprost z auta pochwalił się manicure w stylu Szpaka. Ludzie zwrócili uwagę na coś innego: „Nieodpowiedzialne i głupie!”

Maciej Musiał, Michał Szpak

Maciej Musiał, Michał Szpak

Maciej Musiał pokazał nietypowe ujęcia z samochodu. Miał pomalowane paznokcie, jednak fani zwrócili uwagę na coś innego. Czy stworzył zagrożenie w ruchu drogowym?

Maciej Musiał od lat występuje w filmach i serialach. Grał już jako małe dziecko. Największą furorę zrobił jednak dopiero w sitcomie Rodzinka.pl. Wykreowana przez niego postać Tomka Boskiego bardzo przypadła widzom do gustu. Później mogliśmy go też oglądać w bardziej poważnych produkcjach, w tym w serialu 1983, opowiadającym dystopijny scenariusz, w którym ZSRR nie upadł, a Polska dalej jest rządzona w stalinowskim stylu.

Wczoraj przystojniak zaskoczył fanów nietypowymi ujęciami.

Maciej Musiał stworzył zagrożenie?

Aktor zamieścił na Instagramie zdjęcie i film, na których widać go, gdy akurat siedzi za kierownicą samochodu. W opisie nietypowych ujęć napisał:

Jedziemy po mleko i z tej okazji pomalowałem pazy. Każdy może czuć się królową. Serial „Królowa” dostępny na Netfliksie od 23 czerwca.

Rzeczywiście widać, że Musiał ma pomalowane paznokcie, jednak fani zwrócili uwagę na coś zupełnie innego, a mianowicie na to, że znalazły się na nim nogi jego współpasażerki. Zdaniem części internautów, taki sposób prowadzenia auta nie jest bezpieczny.

  • Bardzo nieodpowiedzialne i głupie, podczas wypadku może dojść do tragedii! Nie róbcie tak!

  • Źle nie życzę ale kraksa i po pani by było.

  • Nie wiem jak marka może się podpisać pod tak głupim i nieodpowiedzialnym zachowaniem. Dno. Naprawdę pomalowane paznokcie można pokazać inaczej niż narażając swoje życie.

  • Nie podoba mi się tylko promowanie jazdy autem w takiej pozycji. Dajesz tym bardzo zły przykład.

  • MANDAT się należy za taką jazdę.

  • Bardzo mądrze prowadzić samochód z nogi pasażerki przy kierownicy… obyście nigdy nie mieli żadnego wypadku w takiej pozycji.

Niestety Maciej nie odpowiedział na uwagi fanów…

Maciej Musiał promuje nowy serial

Aktor w opisie ujęć nawiązał do serialu Królowa, który wczoraj, w czwartek, zadebiutował na platformie Netflix. Produkcja opowiada o drag queen (w tej roli Andrzej Seweryn), który po latach spędzonych zagranicą, wraca do rodzinnej Polski, by pomóc córce.

Poniżej zwiastun serialu.


Maciej Musiał

Maciej Musiał

Michał Szpak

Michał Szpak

Maciej Musiał

Maciej Musiał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×