Szukaj

Lupita Nyong’o i Jared Leto są parą!?

Lupita Nyong’o i Jared Leto

Lupita Nyong’o i Jared Leto to para aktorów, którzy zeszły rok mogą zaliczyć do jednych z najbardziej udanych w swojej karierze. Oboje są laureatami Oscarów.  Aktorzy ubiegły rok mogą zaliczyć do niezwykle udanych. Lupita za najlepszą kobiecą rolę drugoplanową w filmie „Zniewolony”, a Jared za film „Witaj w klubie”, w tej samej kategorii.

Już wtedy, kiedy ze statuetkami w ręce pozowali na czerwonym dywanie pojawiły się pierwsze domysły, że parę aktorów może łączyć coś więcej niż tylko przyjaźń. Oboje wtedy zaprzeczali tym doniesieniom tłumacząc, ze po prostu bardzo się lubią.

Od tego czasu minął prawie rok, a te plotki nabrały rumieńców. Lupita i Jared pojawili się razem na gali SAG Awards, podczas której nie szczędzili sobie czułości. Świadkowie twierdza, że w ten sposób zachowują się pary. To są jednak tylko domysły, bo znajomi gwiazd stanowczo zaprzeczają tym doniesieniom.

Oni są jedynie bliskimi przyjaciółmi. Być może czasem sprawiają wrażenie jakby byli parą, ale to nie jest tak jak wszyscy myślą. Nie umawiają się na randki ani nic z tych rzeczy – czytamy w Hollywood Life.

Czekamy na dalszy rozwój sytuacji 🙂

Matthew McConaughey, Cate Blanchett, Lupita Nyongo, Jared Leto

Fotografia: ONS

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×