Lewandowscy na spacerze z córeczkami. Laura i Klara mają identyczne wózeczki. To dopiero luksus

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy spędzają rodzinną niedzielę. Podzielili się na swoich profilach uroczymi zdjęciami ze spaceru. Internauci komplementują słynną parę. Co piszą?

Anna i Robert Lewandowscy są bardzo zgranym duetem. Niejedno już razem przeszli, a niedawno ponownie zostali rodzicami. Niezmiennie jednak są w sobie zakochani, a rodzina jest dla nich priorytetem. Każdą wolną chwilę poświęcają swoim córkom, Klarze i Laurze, która niedawno pojawiła się na świecie, dodając szczęścia ich domowi.

Czas kwarantanny spowodował, że mieli okazję razem pobyć w swoim domu w Monachium więcej, niż do tej pory. Jednak obecnie wszystko wróciło do normy. Anna Lewandowska znowu trenuje i realizuje swoje projekty, a 16 maja Bundesliga ruszyła pełną parą, więc Robert Lewandowski wrócił do pracy. Jednak są momenty, kiedy są tylko dla siebie. Zdjęcia z rodzinnego spaceru pojawiły się na Instagramach słynnej pary.

Anna i Robert Lewandowscy: zdjęcia z niedzielnego spaceru z córkami

Niedziela w Monachium była piękna – lato w pełni, więc Lewandowscy zabrali Laurę i Klarę na spacer. Uroczymi fotografiami podzielili się z fanami w sieci. Zdjęcia pojawiły się na obu profilach – Ani i Roberta.

Pozują z wózkami, w których wożą swoje największe skarby. Bliźniacze pojazdy firmy Cybex prezentują się stylowo – Laura leży w wózku Cybex Priam 2.0 z gondolą, natomiast w wersji spacerowej tego wózka widzimy Klarę Lewandowską. Za wersję 2 w 1 – spacerówka i gondola, trzeba zapłacić około 7000 zł.

Sami rodzice wybrali nieformalny luz. Ona w białym T-shircie i sportowych spodenkach, w sportowych butach, a on w pasiastej koszuli, bermudach i tenisówkach.

Na obu zdjęciach widać jak zawsze aktywną Klarę, która jest w ciągłym ruchu. Laura ukryta przed promieniami słońca zapewne słodko śpi. Piękny rodzinny obrazek.

Rodzinnie, kocham najbardziej.

Każde ze zdjęć spotkało się z ogromną sympatią internautów, którzy komplementują parę i przywiązanie Roberta i Ani do rodziny. Podziwiają także umiejętność pielęgnowania uczucia, co niejednokrotnie udowodnili Lewandowscy.

View this post on Instagram

Family Sunday ????????????

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on


Anna i Robert Lewandowscy na spacerze z córkami

Anna i Robert Lewandowscy na spacerze z córkami

Anna i Robert Lewandowscy na spacerze z córkami

Anna i Robert Lewandowscy na spacerze z córkami

Anna Lewandowska pomyliła klub mężą

Anna Lewandowska pomyliła klub mężą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×