Lara Gessler pokazała brzuch po porodzie na okładce magazynu! Odważnie, ale za to jak apetycznie

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler w październiku urodziła pierwsze dziecko. Długo nie zwlekała z powrotem do formy sprzed ciąży. Właśnie opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać jej brzuch. Dumnie prezentuje go na okładce magazynu.

Lara Gessler w październiku ubiegłego roku została mamą. Od tamtego czasu na każdym kroku udowadnia, że można pogodzić ze sobą macierzyństwo i pracę. Córka Magdy Gessler od dawna zarządza cukiernią Słodki Słony oraz prowadzi sesje i warsztaty kulinarne w Pracowni Lary. W międzyczasie pisze i wydaje nowe e-booki i książki.

Gessler i jej mąż, Piotr Szeląg, już od pierwszych chwil życia córki starają się pokazać jej świat. Niedługo po tym, jak przyszła na świat, rodzina wyjechała w góry, a kilka tygodni później do słonecznej Hiszpanii, gdzie obchodzili święta Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie.

Córka Magdy Gessler aktywnie działa na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia, na których pokazuje, jak wygląda jej praca oraz codzienność. Nie od dziś wiadomo, że jest aktywna fizycznie, jednak od porodu niemal na wszystkich zdjęciach można było zobaczyć ją w luźnych koszulkach. Po niespełna pół roku od porodu zdecydowała się pokazać, jak wygląda jej brzuch. Fani nie kryją zaskoczenia.

Lara Gessler pokazała brzuch po porodzie na okładce Women’s Health

Lara jak dotąd starała się nie pulikować zdjęć, na których widoczny byłby jej brzuch, choć zrobiła wyjątek podczas przerwy świątecznej, którą spędziła z rodziną – Magdą Gessler, ojczymem Waldemarem Kozerawskim, Piotrem Szelągiem oraz bratem Tadeuszem Müllerem. Wówczas opublikowała na Instastory kadr, na którym pozowała w krótkich spodenkach i staniku. Już wtedy internautki zazdrościły jej nienagannej figury.

Gessler w krótkim czasie wróciła do formy sprzed ciąży, o czym możemy przekonać się na własne oczy. Restauratorka pojawiła się na okładce kwietniowego wydania magazynu Women’s Health. 32-latka wzięła udział w sesji, do której zapozowała w kwiecistym topie z długim rękawem, który odsłaniał jej brzuch oraz wysokich, bordowych majtkach, które podkreśliły jej talię. Delikatnie pofalowane blond włosy podkreśliły jej młodzieńczy wygląd.

Od razu widać, że nadprogramowe kilogramy, z którymi po ciąży boryka się każda kobieta, są tylko wspomnieniem. Lara prezentuje nienaganną formę, której mogą pozazdrościć jej rówieśniczki, a w najnowszym wydaniu magazynu z pewnością zdradzi, jak udało jej się tego dokonać.

W ciągu kilku minut pod postem zaroiło się od komentarzy, w których internauci zachwycają się figurą Lary:

  • Piękna Ty!
  • Petarda!
  • O ja, piękna #fitmama.
  • Wyglądasz obłędnie!
  • Mega.

Udało Wam się wrócić do wagi sprzed ciąży? Może macie jakieś złote rady dla młodych mam, które chcą schudnąć?


Lara Gessler pokazała brzuch po porodzie

Lara Gessler pokazała brzuch po porodzie

Lara Gessler - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Lara Gessler - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Lara Gessler ma grzywkę

Lara Gessler ma grzywkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×