Szukaj

To on skradł serce Lady Gagi?! Gwiazda przyłapana na namiętnym pocałunku z żonatym muzykiem! [WIDEO]

Lady Gaga i Brian Newman namiętnie pocałowali się na scenie. Co ich łączy? Do sieci trafiło wideo, które nieźle namieszało w mediach.

Lady Gaga całuje się na scenie

Lady Gaga od lutego 2019 roku jest singielką. Gdy piosenkarka rzuciła swojego narzeczonego, Christiana Carino, w mediach pojawiły się plotki o jej rzekomym romansie z Bradleyem Cooperem. Duet, który wspólnie zagrał w filmie Narodziny gwiazdy, zafundował amerykańskim tabloidom istny rollercoaster. O ich romansie huczały wszystkie kolorowe tygodniki, a nazwiska pary nie schodziły z czołówek serwisów plotkarskich. Atmosferę podkręcił występ gwiazd podczas oscarowej gali, podobno to on doprowadził do kryzysu w związku aktora z Iriną Shayk. Teorii pojawiło się wiele aż do chwili, w której Lady Gaga oficjalnie zdementowała wszelkie pogłoski:

To była promocja filmu. Jeśli w to uwierzyłeś, tzn. że odnieśliśmy sukces – przyznała gwiazda w rozmowie z dziennikarzem E!Online.

Tym razem w grę wchodzą nie tylko pogłoski, ale też dowód w postaci nagrania wideo, na którym Lady Gaga namiętnie całuje kolejnego mężczyznę. Do sieci trafiło nagranie, na którym artystka podczas swojego show w Las Vegas przykleiła się do żonatego trębacza – Briana Newmana, z którym prywatnie przyjaźni się od lat. Gwiazda wykonując przebój So darling, kiss me nagle przytuliła do piersi muzyka, a następnie namiętnie pocałowała go w usta.

Gdy doszło do romantycznej sceny, na widowni siedziała żona Briana, Angie Pontani, która najwyraźniej nie wzięła pocałunku za coś niewłaściwego. Być może wiedziała o wszystkim wcześniej, w końcu Lady Gaga jest matką chrzestną dziecka pary.

Zobaczcie nagranie, które namieszało w sieci.

Zobacz: Irina Shayk już znalazła sobie nowego partnera! Lady Gaga wpadnie w szał! To szok dla całego Hollywood!

Zobacz: Nowe fakty na temat rozpadu związku Iriny Shayk z Bradleyem Cooperem! Już wiadomo jak bardzo przyłożyła się do tego Lady Gaga!

Zobacz: Gaga rozebrała się do naga przy tłumie gości na Florydzie! Tym razem zrzuciła nawet stanik!


Lady Gaga - szokująca kreacja MET Gala 2019

Lady Gaga - szokująca kreacja MET Gala 2019

Lady Gaga i Bradley Cooper są parą?

Lady Gaga i Bradley Cooper są parą?

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

×