Szukaj

Lady Gaga pokazała się bez makijażu. To niesamowite jak brak mocnej oprawy oczu zmienia jej twarz

Lady Gaga miała trudny rok

Lady Gaga miała trudny rok

Lady Gaga jest niewątpliwie jedną z ikon współczesnej muzyki. Ale nie tylko. Jest równie znacząca jeśli idzie o stylizacje - czasem wręcz szokujące. Tym razem postawiła na naturalność.

Miłość do muzyki Lady Gaga od zawsze dzieliła z fanatycznym wręcz uwielbieniem mody i stylizacji. Jedni kochają jej prowokacyjne stroje, inni przeciwnie. Wybrzydzają na przesadę, pretensjonalność, przerost formy nad treścią. Gwiazda nic sobie z krytyki nigdy nie robiła. Jej totalnie odjechane suknie, niebotyczne koturny, gigantyczne peruki, makijaże, które wyglądają jak osobne dzieła sztuki, czy kapelusze o przedziwnych kształtach, za każdym razem szokują, zwracają uwagę i obiegają wszystkie światowe media. Najważniejsze, żeby było nietuzinkowo, niebanalnie, żeby zaszokować, wzbudzić kontrowersje. W tym Lady Gaga jest mistrzynią.

Początek jej kariery, to obłędnie przebojowe numery Poker Face, Paparazzi, czy Bad Romance. A jako piosenkarka nie powiedziała ostatniego słowa. Nowy album nosi tytuł Chromatica. Muzycznie artystka wróciła do klimatów z krążka Artpop z 2013 roku, czyli do bardziej tanecznych rytmów. Po miesiącach lockdownu mało kto ma wciąż ochotę tkwić przed ekranem z najlepszymi choćby serialami. Chcemy tańczyć! Tyle tylko, że Lady Gaga nie do końca nam na to pozwala. Tak jak w stylizacjach potrafi pojechać odważnie i daleko, tak też zrobiła tym razem w aranżach. Zamiast porywać do tańca, częściej zadziwia przesadą. Ale jeśli chodzi o muzykę, wiadomo, że tyle gustów, ilu słuchaczy. A artystka, to wciąż jedna z największych potęg muzycznych świata.

Lady Gaga bez makijażu

I oto ta królowa popu, matka wszystkich matek, gwiazda wszystkich gwiazd, ta, dla której projektowali Karl Lagerfeld, Salvatore Ferragamo,  Alexander McQueen, Gianni Versace, Christian Lacroix, Francesco Scognamiglio, Marc Jacobs, Jean Paul Gaultier i inni, ta sama, która zszokowała świat jesienią 2010 roku na MTV Video Music Awards, kreacją z mięsa, teraz zaszokowała swoim całkowicie naturalnym wyglądem. Czy to podstępna promocja albumu? Podpis pod zdjęciem ujawnia tylko, że Lady Gaga dużo myśli o świecie.

Myślę o świecie i przesyłam miłość. Kręcę w kółko i zastanawiam się, co by tu powiedzieć. Chcę powiedzieć: kocham was – podpisała swoje zdjęcie na Instagramie.

Nowa płyta i dużo miłości do fanów? To się nawet składa w sensowną całość. Ale mimo tego, że Lady Gaga świetnie wygląda bez makijażu i stylizacji, my czekamy już na jej następne popisy w dziedzinie mody.


Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga bez makijażu

Lady Gaga bez makijażu

Lady Gaga w różowych włosach

Lady Gaga w różowych włosach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×