Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Fani oszaleli na punkcie nowych okularów Kylie Jenner! Dba o wzrok w bardzo stylowy sposób!

Kylie Jenner nosi okulary korekcyjne

Wiedzieliście, że ma wadę wzroku?

Kylie Jenner nosi stylowe okulary korekcyjne

Były takie czasy, w których noszenie okularów korekcyjnych była strasznym wstydem. Wiele dzieci celowo niszczyło oprawki, byle nie zostać nazwanymi w szkole “czterookimi”, a dorośli z premedytacją szkodzili swoim oczom, ignorując konieczność używania okularów do czytania czy pracy. Na szczęście ten okropny okres już minął, a obecnie okulary są nie tylko pożytecznym, ale również bardzo stylowym dodatkiem do codziennych outfitów. Wiele gwiazd nosi je na co dzień, rezygnując z często niewygodnych soczewek korekcyjnych.

Kylie Jenner wyjawiła niedawno, że ona również musi używać okularów, zwłaszcza wieczorem, gdy po całym dniu jej oczy są zmęczone od soczewek kontaktowych. Okazało się jednak, że gwiazda… nie cierpi swoich oprawek!

Tak, noszę okulary. Zazwyczaj wieczorem, kiedy oglądam telewizję, a moje oczy są zmęczone. Śmieszne jest to, że kiedy byłam mała, bardzo chciałam nosić okulary. Miałam bardzo wyraźną wizję tego, jak powinny wyglądać. A teraz, kiedy muszę to robić, to jest do d*py.

Chociaż Kylie nie przepada za swoimi okularami, Internauci kompletnie zwariowali na ich punkcie. Klasyczne czarne oprawki pochodzą od Prady i można je kupić już za 480 złotych, więc nie jest to bardzo wygórowana cena. Będą pasowały do każdej stylizacji i na pewno są bardzo wygodne, a to podstawa.

Jak wam się podobają?

SPŁONĄŁ dom Caitlyn Jenner! Z luksusowej posiadłości zostały tylko zgliszcza!

Julia Wieniawa promuje swój nowy teledysk w seksownym liliowym kompleciku. Ma lepsze ciało niż Kendall Jenner!

Olśniewająca metamorfoza Caitlyn Jenner! W nowej fryzurze ciężko ją rozpoznać. Wygląda pięknie!Która z sióstr Jenner podoba ci się bardziej?

×