Szukaj

Kuba Wojewódzki dostaje pogróżki. Paparazzi przyłapali go z prywatną ochroną

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki przyjeżdża do pracy w towarzystwie osobistego ochroniarza. Dziennikarz podjechał do miejsca pracy kuloodpornym maybachem, a na krok nie odstępowała go ochrona.

Kuba Wojewódzki już od jakiegoś czasu jest współprowadzącym audycji w Newonce.radio. Razem z Piotrem Kędzierskim przeprowadza rozmowy w rozgłośni internetowej. Ich audycja zyskała spore grono wiernych słuchaczy.

Wojewódzki i Kędzierski rozmawiają z gośćmi. Tak po prostu. Zupełnie inni Kuba i Piotrek niż ci, do których zdążyliście się przyzwyczaić. ON AIR w newonce.radio w każdy poniedziałek o 20:00, a podcasty zawsze ON DEMAND. Partnerem audycji jest Porsche – napisano na stronie rozgłośni.

Ostatnio dziennikarz został przyłapany przez paparazzi, gdy do pracy w rozgłośni udał się w towarzystwie osobistego ochroniarza.

Kuba Wojewódzki ma prywatnego ochroniarza

Odkąd TVP wyemitowało film Sylwestra Latkowskiego Nic się nie stało, w świecie show-biznesu zawrzało. Reżyser publicznie wymienił z nazwiska osoby, które jego zdaniem miały być zamieszane w całą aferę. Na tej liście znalazł się między innymi Kuba Wojewódzki. Na odpowiedź króla TVN-u długo nie trzeba było czekać. Dziennikarz wystosował w social mediach obszerne oświadczenie i poinformował, że sprawa trafia do sądu. W ślad za Kubą poszły również kolejne gwiazdy, a internet zalała fala oświadczeń z informacjami o kolejnych pozwach wystosowanych w stronę TVP i Latkowskiego.

Po emisji materiału w internecie zaczęły pojawiać się komentarze z groźbami skierowanymi w kierunku gwiazd. Najbardziej oberwało się Borysowi Szycowi. Internetowi hejterzy zazwyczaj czują się bezkarni i anonimowy, jednak nigdy nie wiadomo, czy nie spełnią swoich gróźb. Wojewódzki nie został obojętny wobec tej fali nienawiści i postanowił wynająć ochronę.

Jak podaje Fakt, ostatnio dziennikarz był widziany w drodze do Newonce.radio w towarzystwie uzbrojonego ochroniarza. Król TVN pojawił się na miejscu samochodem marki maybach, który ma w standardzie kuloodporne szyby, a jego opony nawet po przebiciu pozwalają jechać z dużą prędkością.

Bodyguard nie odstępował Kuby nawet na krok i wszedł z nim również do miejsca pracy. Redakcja skontaktowała się z jedną z agencji ochroniarskich i okazało się, że nie jest to tania usługa. Średnia cena osobistego ochroniarza w pakiecie VIP to 2 tysiące za godzinę.

Doświadczenie kosztuje. Wyczucie i czujne oczy również. Poza tym, żeby VIP był naprawdę bezpieczny, potrzebuje co najmniej dwóch osób do ochrony. Stawki dla stałej ochrony negocjuje się indywidualnie. Ich wysokość zależy chociażby od tego, czy jeździ się samochodami VIP, czy swoimi – zdradza dziennikowi emerytowany policjant związany z branżą ochroniarską.

Miejmy nadzieję, że groźby pod adresem gwiazd, to tylko puste słowa, a obecność ochroniarza wkrótce okaże się zbędna.


Kuba Wojewódzki uczcił Dzień Matki 2020

Kuba Wojewódzki uczcił Dzień Matki 2020

Kuba Wojewódzki w drodze do pracy

Kuba Wojewódzki w drodze do pracy

Kuba Wojewódzki w drodze do pracy

Kuba Wojewódzki w drodze do pracy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×