Reality-show Kardashianów opuszcza jedna z sióstr! Znamy powód. Bez niej to już nie będzie ten sam program

Jedna z sióstr Kardashian opuszcza show Z kamerą u Kardashianów

Jedna z sióstr Kardashian opuszcza show Z kamerą u Kardashianów

Kourtney Kardashian podjęła sensacyjna decyzję i opuszcza rodzinne show Z kamera u Kardashianów. Zobaczcie, dlaczego zrezygnowała z udziału w programie.

Bycie siostrą Kim Kardashian czy Kylie Jenner nie jest proste. Kourtney Kardashian bez wątpienia o tym wie. W porównaniu do swoich sióstr, cieszy się małą popularnością. Udział w rodzinnym show bez wątpienia przysporzył jej grono fanów, ale w przeciwieństwie do Kendall Jenner czy Kim i Kylie, kosmetycznych cesarzowych, Kourtney nie ma specjalnie czym się pochwalić.

Zobacz: Kourtney Kardashian pozazdrościła siostrom i postanowiła pochwalić się płaskim brzuchem. Umknął jej jeden detal i zaliczyła wpadkę

Kourtney Kardashian nie wystąpi w 18. sezonie rodzinnego show. Dlaczego?

Rodzinne reality show Z kamerą u Kardashianów jest nieprzerwanie emitowane na kanale E! od 2007 roku. Członkinie klanu Kardashian-Jenner dorastały na oczach milionów widzów.

Czas płynie, a zainteresowanie programem nie słabnie. Właśnie trwają prace nad kolejnym, 18. już sezonem Keeping Up with the Kardashians. Z tej okazji trzy główne bohaterki show- Kim Kardashian, Kourtney Kardashian i Khloé Kardashian, udzieliły wywiadu.

Podczas rozmowy z Entertainment Tonight najstarsza z sióstr, Kourtney Kardashian, zszokowała rozmówców i powiedziała, że nie wystąpi w kolejnych odcinkach programu. Dlaczego zrezygnowała z udziału w show?

Zobacz: Makijażysta Kylie Jenner upodobnił się do Kim Kardashian! Wyciął sobie żebra, nosi identyczną bieliznę i bije rekordy na Instagramie

Kourtney Kardashian pokazuje rozstępy

Nie wystąpi w kolejnych odcinkach reality show, albo pojawi się w nich sporadycznie. Prace nad 18. sezonem Keeping Up with the Kardashians wciąż trwają. Kourtney Kardashian zdecydowała się na taki krok, ponieważ postanowiła, że czas skupić się na swojej rodzinie i macierzyństwie. Jest mamą dziewczynki – Penelope i dwóch chłopców – Masona i Regina. Wychowuje ze swoim byłym partnerem, Scottem Disickiem.

Siostry rozumieją jej decyzję. Khloé Kardashian przyznała, że będą tęsknić za Kourtney. Wierzy, że jej starsza siostra zmieni jeszcze swoją decyzję i wróci do programu.

Zobacz: Kanye West zadał Kim Kardashian cios poniżej pasa! Ich małżeństwo właśnie rozpadło się jak domek z kart. O co poszło?


Kourtney Kardashian pokazała rozstępy

Kourtney Kardashian pokazała rozstępy

Kourtney Kardashian w bikini

Kourtney Kardashian w bikini

Kourtney Kardashian pokazuje rozstępy

Kourtney Kardashian pokazuje rozstępy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×