Finał „Hotel Paradise 2”. Widzowie dopatrzyli się spoilera. Przypadkiem ujawniono wyniki?

Hotel Paradise 2

Hotel Paradise 2

Hotel Paradise 2 zbliża się ku końcowi. Kilka godzin przed emisją finałowego odcinka do sieci trafiło zdjęcie, które internauci uznali za spoiler. Udostępniła je finalistka programu.

Hotel Paradise to jeden z popularniejszych programów stacji TVN7. W show biorą udział tylko i wyłącznie single. W ramach projektu wyjeżdżają do luksusowego kurortu na indonezyjskiej wyspie Bali, gdzie pod czujnym okiem kamer łączą się w pary. Do programu po kilku dniach dochodzi jedna osoba. Jeśli nie dobierze się w parę, musi opuścić obsadę. Na jej miejsce wchodzi kolejny uczestnik.

Właśnie dobiega końca druga edycja programu. W czwartek o godzinie 20:30 zostanie wyemitowany ostatni odcinek. Szansę na zwycięstwo mają dwie pary: Sonia Szklankowska i Łukasz Karpiński oraz Ata B (Beata Postek) i Artur Sargsyan.

Kto wygra Hotel Paradise 2? W sieci pojawił się spoiler

By podgrzać nieco atmosferę przed emisją, uczestnicy w swoich social mediach udostępniają zdjęcia, które mają zachęcić widzów do oglądania wieczornego odcinka. Szczególną popularnością cieszy się jeden z postów, jaki opublikowała Ata, która pochwaliła się zdjęciem zrobionym podczas finału. W opisie dziękuje innym uczestnikom, produkcji za zaproszenie do reality-show, a ekipie za realizację:

Bardzo dziękuję produkcji @goldenmediapolska , że we mnie uwierzyli, dzięki temu poznałam uczestników, z którymi do tej pory mam kontakt i mam nadzieję, że tak zostanie, a także całej ekipie, która wytrzymywała przy kamerowaniu mnie i słuchaniu moich dziwnych dźwięków, pisków i śpiewów. Zobaczcie za produkcją tego programu stoi sztaaaaab ludzi! Szkoda, że program już dzisiaj się kończy. Oglądajcie koniecznie!

Warto wspomnieć, że o tym, która z par ma szansę na wygraną, decydują uczestnicy, którzy opuścili program. Gdy Ata udostępniła zdjęcie na swoim profilu, internauci zaczęli dopytywać, czy przedstawiono na nim wyniki głosowania, a ściślej mówiąc – kto kogo poparł w decydującym starciu:

Czy ta fota pokazuje, kto kogo poparł?

Pytanie podbiła kolejna internautka, która napisała:

Z tej fotki tylko wynika, że Adam i Julia na pewno stanęli za Ata i Arturem, bo w reklamie było widać, jak Julka stoi koło Roberta, a tutaj za Ata i Arturem.

Głos zabrała sama zainteresowana, która rozwiała wszelkie wątpliwości i napisała, że to zdjęcie nie powinno być traktowane jako spoiler:

To po prostu zdjęcie, które miało nas wszystkich ująć. Spokojnie dziś po programie wrzucę, jak Sonia za mną stanęła, a pan lektor za Łukaszem.

Na oficjalne wyniki trzeba będzie więc jeszcze trochę poczekać. Macie swoich faworytów?


Spoiler finału Hotel Paradise 2?

Spoiler finału Hotel Paradise 2?

Ata Postek zdradziła kto wygra Hotel Paradise 2?

Ata Postek zdradziła kto wygra Hotel Paradise 2?

Ata Postek zdradziła kto wygra?

Ata Postek zdradziła kto wygra?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×