Szukaj

Księżna Kate podczas kwarantanny zmieniła kolor włosów. Sama zrobiła koloryzację – efekt jest świetny

Kate zmieniła kolor włosów

Kate zmieniła kolor włosów

Księżna Kate podczas izolacji zmieniła kolor włosów. Zmiana nie jest drastyczna, ale dosyć wyraźna. Kto zajął się koloryzacją i jak wygląda żona Williama?

Kate została sfotografowana po raz pierwszy publicznie od czasu rozpoczęcia blokady w marcu w tym tygodniu i była w świetnej formie. Ubrana była w codzienny strój, w myśliwską kamizelkę Fjallraven, jasnoniebieską koszulę, brązowe wąskie dżinsy i buty khaki Superga, kiedy odwiedziła Fakenham Garden Centre w czwartek.

Księżna Kate zmieniła kolor włosów

Księżna Kate i książę William pomimo przebywania w izolacji, nadal wypełniają swoje obowiązki. Z pomocą przyszła im technologia. Małżonkowie łączą się on-line z przedstawicielami najróżniejszych zawodów oraz grup społecznych. Wspierają ich dobrym słowem podczas walki z pandemią. W posiadłości w Norfolk zaszyli się razem z trójką swoich dzieci: George’em, Louisem i Charlotte. Tam realizowali z nimi zdalne nauczanie.

Rodzina królewska prosiła o wspieranie lokalnej gospodarki. Księżna Kate postanowiła dać dobry przykład i zaskoczyła pracowników centrum ogrodniczego znajdującego się blisko jej posiadłości Amner Hall. Żona Williama kupiła nasiona oraz sadzonki do swojego ogrodu.

Księżna Kate - pierwsze wyjście po kwarantannie

Księżna Kate – pierwsze wyjście po kwarantannie

I pomimo tego, że patrzą na nią wszystkie oczy, jedna rzecz wydaje się pozostać niezauważona – jej nowy kolor włosów.

Wygląda na to, że odkąd fryzjerzy są od miesięcy zamknięci, Kate podjęła się farbowania włosów w domu, aby ukryć pojawiające się siwe pasma.

Na początku marca, tuż przed tym, jak udała się do Sandringham, by izolować się z mężem i dziećmi, księżna miała znacznie ciemniejsze włosy. Jednak w czwartek, bez widocznej siwizny, pasma Kate wyglądały na jaśniejsze i bardziej miedziane.

Żona księcia Williama znana jest z tego, że wybiera raczej ciemne brązy, ale od czasu do czasu lubi zmieniać swój wygląd. W rzeczywistości Kate rzadko widuje się z prostym, ciemnym tonem na włosach – lubi dodawać wymiaru fryzurze jasnymi, a nawet kasztanowymi tonami.

Księżna świetnie poradziła sobie z domowym farbowaniem.


Kate Middleton - pierwsze wyjście po kwarantannie

Kate Middleton - pierwsze wyjście po kwarantannie

Kate Middleton - pierwsze wyjście po kwarantannie

Kate Middleton - pierwsze wyjście po kwarantannie

Księżna Kate

Księżna Kate

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×