Księżna Kate cała w zmarszczkach, wygląda na 70 lat! Szokujące zdjęcie trafiło do internetu

Księżna Kate zdziwiona

Meghan Markle i księżna Kate – jak będą wyglądać na starość?

Meghan Markle księżna Kate to nie tylko księżne, które swoimi stylizacjami i zachowaniem przyciągają uwagę ludzi na całym świecie, to przede wszystkim także piękne kobiety, które nie boją się wiernie trwać u boku mężów i godnie ich reprezentować. Czy z czasem uroda kobiet przeminie? Próby takiego eksperymentu podjął się dr Juliana De Silva.

Mężczyzna do tego celu wykorzystał pionierskie oprogramowanie o nazwie Future Face, które używając złożonych algorytmów, potrafi zmienić twarz. Oprogramowanie wychwytuje kluczowe oznaki starzenia się, takie jak zwiotczenie skóry wokół oczu i przewiduje, jak zmieni się twarz w kolejnych latach.

Z pewnością nie było do tego lepszego modelu do testu niż piękne członkinie rodziny królewskiej. Okazuje się, że czas wpłynie korzystnie dla Meghan Markle:

Meghan Markle wychodzi najlepiej z algorytmu Future Face. Jej geny, oliwkowa cera i wspaniałe wybory stylu życia sugerują, że zestarzeje najlepszych znanych ludzi, których testowaliśmy – przyznał Dr De Silva.

Nieco mniej szczęścia będzie miała księżna Kate. I chociaż jej sposób życia także nie jest niewłaściwy na jej twarzy pojawi się nieco więcej oznak starzenia:

Księżna Cambridge również starzeje się bardzo wdzięcznie, ale nadchodzące lata mogą wyrządzić ogromne żniwo innym celebrytom, takim jak Kate Moss, która zapłaci cenę za lata zabawy i nałóg palenia – podkreślał Dr De Silva.

Dodajmy, że Dr De Silva, z Centrum Zaawansowanych Chirurgii Kosmetycznych i Plastycznych w Londynie, opracowała technologię Future Face, aby pokazać pacjentom, jak będą wyglądać w nadchodzących latach. Dzięki temu może odpowiednio wcześnie zaplanować konkretne operacje.

Oprogramowanie Future Face analizuje zmiany położenia powiek, brwi, kości policzkowych, szczęki, brody, czoła, nosa i warg na podstawie zdjęć wykonanych przez lata. Dodatkowo obejmuje cechy takie jak: geny, kolor skóry i styl życia. Palacze i osoby pijące dużo szybciej odkryją bowiem, że ich skóra się starzeje.

Meghan Markle rzadko zakłada spodnie, a szkoda, bo wygląda w nich OBŁĘDNIE! Jej jesienna stylizacja to absolutny hit!

Wyszły na jaw łóżkowe sekrety księżnej Diany. Robiła cuda, by rozkochać w sobie księcia Karola

Wyciekł plan zajęć 5-letniego księcia George’a. To dopiero hardcore!


Księżna Kate na starość

Księżna Kate na starość

Meghan Markle na starość

Meghan Markle na starość

Księżna Kate i Meghan Markle na Wimbledonie (2018)

Księżna Kate i Meghan Markle na Wimbledonie (2018)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×