Szukaj

Nagie zdjęcia księżnej Kate trafiły do sieci i wywołały burzę! Sąd wydał historyczny wyrok!

Księżna Kate topless

Księżna Kate i książę William wygrali sądową batalię o odszkodowanie

Wygląda na to, że księżna Kate i książę William mają co świętować. Francuski sąd apelacyjny podtrzymał właśnie wyrok wydany przez poprzedniego sędziego, rozpatrującego sprawę zdjęć przedstawiających półnagą ukochaną następcy brytyjskiego tronu. W 2012 roku magazyn Closer opublikował fotografie wykonane przez paparazzi. Można na nich zobaczyć księżną Kate, opalającą się we Francji bez stanika. Sprawa, która toczyła się od 6 lat, właśnie została zamknięta.

Francuski redaktor naczelny z Closer będzie musiał zapłacić 100 tysięcy euro po przegranym cywilnym pozwie, oraz kolejnych 100 tysięcy euro kary za opublikowanie zdjęć księżnej w magazynie. Został oskarżony o naruszenie prywatności księżnej Kate. Sąd w Versailles podtrzymał też karę dla paparazzi, wydaną przez sąd niższej instancji.

Książę i księżna wypoczywali na wakacjach gdy wykonano zdjęcia. Kate opalała się półnago na tarasie prywatnej posiadłości na Prowansji, należącej do hrabiego Linley, siostrzeńca królowej Elżbiety II. Zdjęcia wykonano teleobiektywem i choć były marnej jakości, bez problemu można było rozpoznać w nich księżną Kate.

W liście do sądu książę William miał napisać, że te oburzające zdjęcia przywołują wyjątkowo okrutne i bolesne wspomnienia sprzed śmierci jego matki, księżnej Diany, która również musiała zmagać się z koszmarem wynikającym z bycia śledzoną na każdym kroku. Francuzi, którzy mieli do księżnej ogromną słabość, bez wątpienia byli poruszeni jego szczerością.

Obaj fotografowie zapłacą po 45 tysięcy euro i zostali zawieszeni w swoich prawach do wykonywania zdjęć na sprzedaż.

 

Sprawiedliwości stało się zadość?

Matka Meghan Markle jest bardziej stylowa niż księżna Kate! Wystylizowana jak blogerka została przyłapana przez paparazzi

Księżna Kate została ekspertką od zachodzenia w ciążę? Porada, którą dała Meghan Markle przyda się każdej aspirującej mamie!

Piękna księżna Kate zaliczyła potworną modową wpadkę! Amerykanie tej różowej landrynki szybko jej nie wybaczą!


Księżna Kate topless w Closer

Księżna Kate topless w Closer

Księżna Kate pozwała gazetę

Księżna Kate pozwała gazetę

Księżna Kate zaliczyła modową wpadkę w rocznicę zamachu na World Trade Center

Księżna Kate zaliczyła modową wpadkę w rocznicę zamachu na World Trade Center

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×