Szukaj

HIT wprost z królewskiego dworu! Za 25 złotych księżna Kate wygląda na szczuplejszą niż jest w rzeczywistości!

Jak księżna Kate dodaje sobie centrymetrów?

Księżna Kate i modowe sztuczki

Księżna Kate, od momentu w którym kilka lat temu dołączyła do rodziny królewskiej, prezentuje się wręcz nienagannie. Mało kto jednak wie, że za sukcesem jej wyglądu nie tylko stoją topowi projektanci, ale także sztuczki, które ułatwiają jej bycie piękną.

Jedną z tajemnic Kate są specjalne rajstopy z przyczepnym chwytem na spodzie. Takie rozwiązanie sprawia, że noga nie ślizga się w obcasach, a same rajstopy nie przekręcają się w najmniej oczekiwanych momentach. Okazuje się, że nie kosztują one majątku i są dostępne na każdą kieszeń. Księżna postawiła bowiem na modele Johna Lewisa, które kosztują ok. 5 funtów (ok. 25 zł).

Kate często pokazuje się w wysokich szpilkach nude. To nie przypadek. Odkąd została księżną Cambridge, właśnie tego typu buty stały się podstawowym elementem jej garderoby. Regularnie pojawia się w tym odcieniu podczas przeróżnych wydarzeń. W ten sposób sprytnie wydłuża nogi dodając sobie optycznie kilku centymetrów wzrostu i wydłużając swoją sylwetkę, co potwierdzają też profesjonaliści:

Są klasyczne i ponadczasowe, zwłaszcza, że pasują do wszystkich elementów, które ma się w szafie – przyznała stylistka gwiazd, Donny Galella.

W momencie, w którym Kate oczekiwała na narodziny dzieci, prosty sposób sprawił, że prezentowała się nienagannie. By ukryć rosnący brzuszek wybierała coraz to krótsze sukienki, dzięki którym zwracano uwagę na jej inne atuty. W magazynie Instyle Seraphine Cecile Reinaud wyznała, że księżna w ten sposób eksponowała nogi i ramiona odwracając uwagę od krągłości:

Kate zdecydowanie zakładała krótsze sukienki. Kilka razy zauważyć ją można było w kreacjach przed kolano, czego nie robiła normalnie.

Okazuje się, że nie tylko krój, ale także kolor ubrań jest ważny. Kate stara się bowiem dopasować kolory do swoich dzieci i męża. Kiedy cała rodzina występuje razem, zazwyczaj pasują do siebie kolorystycznie. Dzięki temu zdjęcia rodziny bardziej zapadają w pamięć.

Efekty operacji plastycznych widać gołym okiem! Co poprawiły sobie Meghan Markle i księżna Kate?

Oto halloweenowe przebranie księżnej Kate! W MINI, z odkrytym brzuchem i różową torebunią poszła zbierać cukierki!

Szczuplutka księżna Kate samotnie przechadza się po muzeum. Znowu założyła starą sukienkę!


×