Szukaj

Krzysztof Rutkowski walczy o unieważnienie małżeństwa. Wszystko dla ukochanej Mai

Maja Plich i Krzysztof Rutkowski to długoletnia para z show-biznesu. W sierpniu 2019 roku wzięli ślub w podwarszawskim pałacu w Rozalinie. Była to ceremonia cywilna. Na ślub kościelny muszą jeszcze poczekać, chociaż Krzysztof zaczął go już planować. 
Krzysztof Rutkowski - prezenty ślubne

Krzysztof Rutkowski - prezenty ślubne

Maja Rutkowski to czwarta żona detektywa. Ich ślub cywilny był wielkim wydarzeniem, głośno komentowanym przez media. Małżonkowie lubią błysk kamer, dlatego zgodzili się nawet wystąpić w programie TVN Style Ach, ten ślub. Przygotowaniem do uroczystości zajęły się specjalistki. Wesele było bardzo uroczyste, zebrało się aż 200 gości. Sama panna młoda wystąpiła w pięciu kreacjach. Do pełni szczęścia brakuje im już tylko ślubu kościelnego.

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski: ślub kościelny

Krzysztof chce wziąć ślub kościelny z Mają. Niestety, na drodze stoi mu pewna przeszkoda. Mianowicie zanim zacznie planowanie nowej uroczystości, będzie musiał dostać unieważnienie sakramentu małżeństwa z poprzednią żoną. Będzie się o to starał, gdyż chce spełnić marzenie obecnej partnerki.

Ślub kościelny to jest największe marzenie Mai i zamierzam je spełnić. Jestem już po pierwszych rozmowach z osobami zajmującymi się tak delikatnymi sprawami i nie wykluczam, że uda mi się tę sprawę doprowadzić do finału jeszcze w tym roku – wyznał dla Twojego Imperium Krzysztof Rutkowski.

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Plich

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Plich

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski: drugie wesele

W związku z planami dotyczącymi organizacji ślubu kościelnego nasuwa się pytanie, czy para planuje powtórkę wesela? Przebicie wydarzenia z sierpnia byłoby naprawdę wielkim wyzwaniem dla organizatorów. Szczególnie że poprzednia uroczystość kosztowała aż milion złotych. Co myśli o tym sam Rutkowski?

Nasze wesele było weselem wszech czasów. Wielu wspomina je do dziś. Trudno więc będzie je przebić, ale mam takie zakusy. Może powtórzymy w jeszcze lepszym stylu to, co wydarzyło się 17 sierpnia zeszłego roku w Rozalinie. Teraz jednak o tym nie myślę, chciałbym najpierw doprowadzić do unieważnienia sakramentu małżeństwa – odpowiedział.


Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski

Maja Plich-Rutkowski i Krzysztof Rutkowski w DDTVN

Maja Plich-Rutkowski i Krzysztof Rutkowski w DDTVN

Maja Plich-Rutkowski i Krzysztof Rutkowski w Dzień Dobry TVN

Maja Plich-Rutkowski i Krzysztof Rutkowski w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×