Grób Krzysztofa Krawczyka czekają zmiany. Fani są bezlitośni dla odważnego pomysłu. „Cyrk na kółkach”

Ewa Krawczyk zmieni grób męża. Dlaczego?

Ewa Krawczyk zmieni grób męża. Dlaczego?

Najbliżsi Krzysztofa Krawczyka poinformowali o poważnych zmianach przy jego nagrobku. Fani bezlitośnie skrytykowali to, co ma się tam pojawić.

W kwietniu minął rok od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Informacja o jego odejściu była sporym ciosem dla fanów. Chociaż kilka dni wcześniej muzyk trafił do szpitala z powodu COVID-19, to po powrocie do domu, w którym zmarł niespełna 24 godziny później, zapewniał, że znakomicie się czuje. O śmierci muzyka poinformował jego menadżer Andrzej Kosmala, który prywatnie był jego przyjacielem.

Krzysztof pozostawił w żałobie nie tylko fanów, ale także najbliższą rodzinę, czyli żonę, syna i przybrane córki. Trumna z jego ciałem spoczęła na cmentarzu w Grotnikach w pobliżu domu, w którym mieszkał razem z ukochaną Ewą. Mogiła jest licznie odwiedzana przez jego sympatyków, a przy nagrobku gromadzą się tłumy.

Poważne zmiany przy grobie Krzysztofa Krawczyka

Cmentarz w Grotnikach stał się w ostatnim roku jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc dla fanów Krzysztofa Krawczyka. Aby odwiedzić mogiłę muzyka, fani pielgrzymują tam z różnych zakątków kraju.

Wiele razy do sieci trafiały zdjęcia, na których można było zobaczyć, że pozostawiają nie tylko znicze i kwiaty, ale także rysunki czy inne pamiątki, którymi chcą oddać cześć jego pamięci. Nagrobek wykonano na specjalne zamówienie, zgodnie z wytycznymi rodziny artysty.

Rodzinie zależało na tym, by nagrobek nawiązywał do życia i twórczości Krawczyka. Jak zdradził nam menedżer i wieloletni przyjaciel Krawczyków Andrzej Kosmala, inspiracją były projekty nagrobków rodziców piosenkarza. Krzyż jest podobny do tego u ojca, a płyta, gdzie wyryte jest nazwisko artysty, przypomina tę u jego matki – informował Super Express.

Okazuje się, że Andrzej Kosmala planował wprowadzić spore zmiany. Gdy razem z muzykiem byli wiele lat temu w USA odwiedzili nagrobek Elvisa Presleya. Tam znajduje się płotek, na którym fani wokalisty pozostawiają pamiątki. Takie rozwiązanie bliscy Krawczyka chcieli także zastosować na cmentarzu w Grotnikach.

Po pierwsze, wyłożyliśmy to kostką cementową, a ludzie jak przynoszą znicze, codziennie przybywa tam ok. 100 osób, tam całe wycieczki przyjeżdżają, wosk się rozlewa i jest brudno. W związku z tym zamienimy to na granit albo na marmur. Druga rzecz, którą od początku zapowiadałem, że nagrobek będzie ogrodzony takim płotkiem, jaki widzieliśmy u Elvisa Presleya w Memphis. Byliśmy z Krzysztofem u Elvisa w Memphis i nad jego grobem zaśpiewaliśmy „Love me Tender” – zdradził Andrzej Kosmala w rozmowie z Plejadą.

Pomysł niekoniecznie spodobał się internautom:

 • Bez przesady z tymi FANAMI.
 • CYRK na kółkach. Posprzątajcie to, co już jest.
 • Byłam pod koniec lipca i tłumów nie było. Zniczy też.
 • No z tą ilością osób odwiedzających to niestety przesada, może w miesiącu a nie dziennie!

https://youtu.be/jzxlNemsMEEMiejsce spoczynku Krzysztofa Krawczyka w Grotnikach. Ostatnio napisał jakiś człowiek, że za…

Posted by Andrzej Kosmala on Saturday, August 20, 2022

Pod wpisem Andrzeja Kosmali, w którym odniósł się on do wszystkich zarzutów, pojawiły się także głosy wielbicieli, którzy wspierają go w tej decyzji. Uważacie, ze pomysł z płotkiem jest dobry?


Poświęcenie nagrobku Krzysztofa Krawczyka zdjęcia

Poświęcenie nagrobku Krzysztofa Krawczyka zdjęcia

Grób Krzysztofa Krawczyka

Grób Krzysztofa Krawczyka

Poświęcenie nagrobku Krzysztofa Krawczyka zdjęcia

Poświęcenie nagrobku Krzysztofa Krawczyka zdjęcia

Komentarze

 • Mela fela pisze:

  Tego synalka żytkowiakowa porzuciła i nigdy go nie chciała, to ona spaczyła mu psychikę, bo czekał na nią, a ona nigdy się nie zjawiła. A prawda, przed swoją śmiercią, może myślała, że rak jej minie, jak synalek ją rozgrzeszy. Ale tak się nie stało……umarła. Zresztą on ma charakterek po niej, też z swoim synem się nie kontaktuje, a sytuacja lubi się powtarzać….i…..

  • GośćMaria pisze:

   Uwielbiam piosenki Krawczyka był wspaniałym artysta ale miejsce ma szalenie duże mogłoby tam zrobić spokojnie jeszcze ze dwa groby

 • Ja będzie karma Wraca Wraca Smutne pisze:

  Jaka ona stara karma wraca zniszczyłam Synowie jedynemu rodzinę zabrała Go od Matki z Krzyśkiem !!a potem pozycilas w Łodzi jak bezdomnego psa !!Dziecko nie wiedziało gdzie jest !!wiedziałaś że nie będziesz a miała Dzieci !;zawsze byli tylko żonaci !! A teraz zabrałaś mu majątek Jego Ojca !!,jak śpiewał to był przypadany pasami do krzesła bo już nie mógł siedzieć ,!!!!! Mal forsy !;i co dalac dzieciora siostry ci nawet żadna nie znał a ojca taka rodzina nawet matki nie wpuesczalas do syna Pani Lucyna płakała Karma zaczęła Wracać !!!!!!przykre !!!!!!😡

 • Gośćtym pisze:

  Gosc bona, wy jesteście żenujący z tymi kłamstwami co wypisujecie po wszystkich portalach. Wieje starością i zacofaniem, pustomózgi.

 • Gość Mela fela pisze:

  Stożkogłowy nie warty jest nawet kopa, ten narkoman, alkoholik i damski bokser. Jak wszyscy dostawali mieszkania, on też dostał. Wszyscy mają, a ćpun łysy przećpał. Jak chlał, ćpał i żonę w ciąży boksował, to był zdrowy. Teraz łapy wyciąga, po nie swoje i raptem chory się zrobił. Do psychiatryka z nim.

 • Gośćtym pisze:

  Niepełnosprawne nic nie znaczące PSY, z tą łysą hieną, co ojca szkaluje..

 • Gośćmela fela pisze:

  Gratulacje dla wzorcowego modelu Polaka. Niepelnosprawni to podludzie? pogielo cie?

 • Gość WIEDZMA pisze:

  Wydaje pieniądze na lewo i prawo byle nie dać młodemu. Zniczy zbyt wielu tam nue widać, zresztą większość od niej. Co za obłuda.

  • Gośćmela fela pisze:

   paskudne babsko. Zadnej empatii dla pasierba

  • Gość Mela fela pisze:

   Stożkogłowy nie warty jest nawet kopa, ten narkoman, alkoholik i damski bokser. Jak wszyscy dostawali mieszkania, on też dostał. Wszyscy mają, a ćpun łysy przećpał. Jak chlał, ćpał i żonę w ciąży boksował, to był zdrowy. Teraz łapy wyciąga, po nie swoje i raptem chory się zrobił. Do psychiatryka z nim.

 • FANI pisze:

  Bzdury dziennikarzyna pisze. To nie fani krytykują, tylko niepełnosprawne kuternogi hejtują, gdzie popadnie. FANI są jak najbardziej za upiekszaniem i i godnym uszanowanie dla wspanialego artysty.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×