Ewa Krawczyk szczerze oceniła nowy nagrobek Krzysztofa. Spodobałby się jej mężowi?

Ewa Krawczyk

Ewa Krawczyk

Krzysztof Krawczyk doczekał się nowego nagrobka. Czy przypadłby muzykowi do gustu? Ewa Krawczyk w wywiadzie zdradziła, że nie ma w tej kwestii nawet cienia wątpliwości. Sprawdźcie, co powiedziała.

Krzysztof Krawczyk przez pandemię koronawirusa nieco usunął się w cień. Nie pojawiał się na scenie, a gdy zapraszano go do programów, w jego imieniu pojawiała się żona, Ewa Krawczyk. Chociaż fani artysty liczyli, że lada moment wróci do koncertowania, na początku kwietnia media obiegły smutne wieści. Menadżer piosenkarza przekazał, że Krzysztof Krawczyk nie żyje. Kilka dni później odbył się jego pogrzeb. W ostatnim pożegnaniu oprócz rodziny i przyjaciół uczestniczył tłum fanów.

Ewa Krawczyk ocenia nagrobek Krzysztofa Krawczyka. Spodobałby się mężowi?

Mimo iż Krzysztof Krawczyk zmarł w kwietniu, dopiero niedawno doczekał się nagrobka, który na prośbę wdowy wykonał zaprzyjaźniony z rodziną absolwent łódzkiej ASP, ks. Krzysztof Niespodziański. Jak zdradził Super Express, dzieło, które niedawno stanęło na cmentarzu, jest pełne symbolicznych znaczeń:

Rodzinie zależało na tym, by nagrobek nawiązywał do życia i twórczości Krawczyka. Jak zdradził nam menedżer i wieloletni przyjaciel Krawczyków Andrzej Kosmala, inspiracją były projekty nagrobków rodziców piosenkarza. Krzyż jest podobny do tego u ojca, a płyta, gdzie wyryte jest nazwisko artysty, przypomina tę u jego matki – czytamy w tabloidzie.

W sobotę odbyło się oficjalne poświęcenie nagrobka Krawczyka. Na cmentarzu pojawiła się wdowa po muzyku, jego bliscy i przyjaciele. Wśród uczestników zabrakło jednak jedynego biologicznego syna artysty, Krzysztofa juniora. W social mediach zdradził, że od niedawna zmaga się z przeziębieniem.

Gdy uroczystości dobiegły końca, Ewa Krawczyk zgodziła się porozmawiać z dziennikarzami Super Expressu. Podzieliła się swoimi odczuciami na temat pomnika. Uważa, że dobrze się prezentuje i dlatego jest przekonana, że bardzo spodobałby się jej mężowi:

Jestem zadowolona z tego, jak wygląda pomnik. Na tysiąc procent mojemu mężowi by się spodobał.

O tym, jak prezentuje się nagrobek Krawczyka, przekonacie się zaglądając do galerii.


Poświęcenie nagrobku Krzysztofa Krawczyka zdjęcia

Poświęcenie nagrobku Krzysztofa Krawczyka zdjęcia

Poświęcenie nagrobku Krzysztofa Krawczyka zdjęcia

Poświęcenie nagrobku Krzysztofa Krawczyka zdjęcia

Poświęcenie nagrobku Krzysztofa Krawczyka zdjęcia

Poświęcenie nagrobku Krzysztofa Krawczyka zdjęcia

Komentarze

 • Gośćgosc3 pisze:

  Tak się obnosi ta żałobą ,chyba na pokaz ,kobieto opanuj się

 • Fan!!!! pisze:

  Krawczykomania, innego określenia nie znajduję na to, co się dzieje w trakcie żałoby.
  Już w dniu pogrzebu przepychanki w kościele i na cmentarzu. Od sześciu miesięcy, co chwilę koncerty ku pamięci. Szalę niesmaku przelała ostatnia ceremonia na cmentarzu. Jako katolik czuję się urażony. Oczekuję od kościoła pokory, skupienia i szacunku dla obrzędów. Zmarło wielu znanych artystów polskich. Szanujemy ich pamięć, wspominamy, tęsknimy. Za chwilę Krawczyka będziemy mieli po kokardę, a szkoda bo jest ( jeszcze) moim idolem. Jego wizerunek psują osoby z najbliższego otoczenia. Naprawdę nie przystoi w okresie żałoby reklamować jego płyt, wydawać książki, organizować show. Wierzę, że nie jest to po jego myśli. Jego skromność, szczerość, życzliwość wobec innych, odchodzą siną w dal. Mam nadzieję, że jego spadkobiercy w końcu się opanują. Już najwyższy czas!!!!!!

  • Gość pisze:

   Mam podobne odczucia. Pamięć po Krawczyku zamazują różne, głośne medialne spektakle. Przykro, że dołączył się do tego również kościół. Święcenie nowych nagrobków odbywa się zazwyczaj w Dniu Święta Zmarłych, dając obraz równości i szacunku wszystkim.zmarłym. To święto już niebawem. Wypadało poczekać. Jestem przekonana, że KK nie jest „zachwycony” tym co się dzieje po jego śmierci. Czas żałoby to czas smutku, zadumy, refleksji dla tych co żyją. W tym przypadku to czas wieljiej komercji. Piszę o tym z wielkim żalem

 • Gość Piotruś Pan pisze:

  Jakoś źle patrzy z oczu tej pani…..

 • GośćMaria pisze:

  Fałsz i obłuda. Podkrslano ze KK był skromnym czlowiekiem a tu taka szopka na cmentarzu, i jeszcze iluminacje i muzyka czyli grób bedzie ponad tych skromnych pochowanych na cmentarzu

 • Gośćhelena pisze:

  Znowu to babsko wiedzma jedna kupiła sobie nową czapkę błagam dosyć tego cyrku.Wieczny odpoczynek panu Krzysiowi

 • Gość pisze:

  Litości…….zakonczcie ten cyrk !!!!!! AŻ MDLI

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×