Wirtualna Polska

Kora miała gest i gust. Przyjaciele pokazali prezent, jaki od niej dostali. Rewelacja

Kora miała gest i gust. Przyjaciele pokazali prezent, jaki od niej dostali. Rewelacja

Kora

Olga Sipowicz znana wszystkim, jako Kora zmarła dwa lata temu. Po kilku latach przegrała batalię z nowotworem. Odeszła w wieku 67 lat, pozostawiając po sobie nie tylko wspomnienia, ale również piękne pamiątki w postaci prezentów dla przyjaciół.

Wirtualna Polska

W tym roku minęły dwa lata od śmierci Kory. Informacja o tym, że wokalistka nie żyje, pojawiła się na jej oficjalnym Facebooku. Wpis tuż po śmierci ukochanej zamieścił jej mąż – Kamil Sipowicz.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że dziś o 5.30 na swoim ukochanym Roztoczu w otoczeniu najbliższych osób, ukochanych zwierząt i wspaniałej przyrody zmarła Kora. Wielka artystka, piosenkarka, poetka, malarka. Wyjątkowa kobieta, żona, matka, babcia, przyjaciółka. Ikona wolności – napisał mąż artystki.

Wiadomość ta wstrząsnęła nie tylko światem show-biznesu, ale także licznym gronem fanów artystki. Piosenkarka przez pięć lat toczyła nierówną walkę z nowotworem. Przez cały ten czas starała się być aktywna i nie chciała zniknąć ze sceny. Dopiero na kilka miesięcy przed odejściem zrezygnowała z pracy. Gwiazda, w 2014 roku wyprowadziła się z Warszawy do domu na Roztoczu. Tam też spędziła ostatnie miesiące życia.

Kora miała gest. Co podarowała przyjaciołom?

Kora odeszła spokojnie, wśród przyjaciół, rodziny i zwierząt. Była osobą, którą kochali wszyscy. Bardzo szybko zyskiwała sympatię, po jej śmierci w sercach przyjaciół pozostała pustka. Jakiś czas temu wypowiadali się oni na portalu wyborcza.pl. Wspominał ją między innymi Zbigniew Hołdys i Milo Kurtis, który powiedział:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nie znosiła kłamstwa, lubiła ludzi szczerych i prostych w przekazie. Zawsze mogłem na nią liczyć, nawet w najtrudniejszych chwilach. Kochała książki, ludzi i zwierzęta.

Miała też gest i lubiła obdarowywać swoich przyjaciół pięknymi prezentami. Jeden z nich został ujawniony właśnie na Facebooku gwiazdy.

Zaprojektowane przez KORĘ
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
(z kolekcji przyjaciół Kory – R. i K. J.)

Designed by KORA ? (z kolekcji przyjaciół Kory – R. i K. J. ?)

Opublikowany przez KORA Poniedziałek, 7 września 2020

Wirtualna Polska

Na zdjęciu widzimy piękny talerz z kolorowym rysunkiem kota. Trzeba przyznać, że robi ogromne wrażenie. Piosenkarka miała niezły gust.

naczynia zaprojektowane przez Korę naczynia od Kory dla przyjaciół Kamil Sipowicz pokazał archiwalne zdjęcia Kory

Kamil Sipowicz pokazał archiwalne zdjęcia Kory

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×