Szukaj

Kinga Rusin jest już w swoim oscarowym żywiole! Na deptaku w Los Angeles spotkała się z pierwszą gwiazdą!

Kinga Rusin Oscary 2019

Kinga Rusin Oscary 2019

Kinga Rusin z Tomaszem Kotem w Los Angeles

Kinga Rusin jest już w Los Angeles, skąd będzie relacjonować tegoroczne Oscary. Podczas spaceru po znanej promenadzie dziennikarka spotkała Tomasza Kota, który prawdopodobnie będzie reprezentował film Zimna wojna podczas uroczystej ceremonii w Hollywood.

Tegoroczna ceremonia rozdania Oscarów 2019 odbędzie się już w niedzielę 24 lutego. Gala potrwa jedynie 3 godziny, zatem jest szansa, że uroczystość tym razem nie znuży widzów zgromadzonych przed telewizorami. Przypomnijmy, że ostatnia przesadnie długa ceremonia oscarowa miała najniższą oglądalność w historii. Telewizja TVN tradycyjnie na czas ceremonii wysłała swoją delegatkę w osobie Kingi Rusin. Prezenterka jest już w Los Angeles, gdzie przygotowuje się do ekscytujących relacji z tegorocznej gali.

Kinga Rusin jest już weteranką oscarową, jednak w rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że podczas przygotowań do każdej gali zawsze walczy sama ze sobą w temacie doboru odpowiedniej kreacji. Przyznaje, że bardzo chciałaby włożyć spektakularną suknię balową, jednak wygodę stawia na pierwszym miejscu:

Strefa bezpieczeństwa ma jakieś półtora kilometra. Ale samo przejście z parkingu do Dolby Theather na szpilkach to jest gehenna, więc ubranie musi być przede wszystkim wygodne – opowiada Rusin.

Kinga Rusin już jest gotowa do relacjonowania ceremonii. Ostatnio podczas swojego spaceru promenadą w Los Angeles, spotkała polskiego aktora – Tomasza Kota. Gwiazdor czeka na ceremonię, licząc na Oscara dla filmu Zimna Wojna, w którym zagrał główną rolę:

Scena jak z filmu! Ale czy może być inaczej, skoro to Hollywood Spotkałam dziś tu, na ulicy tego bardzo szczęśliwego i uśmiechniętego pana. Poznajecie Ps. Trochę sobie porozmawialiśmy, o tym co teraz u niego słychać. Szczegóły w weekend w DDTVN – napisała Kinga.

Pod zdjęciami Kingi z Tomaszem Kotem pojawiły się miłe komentarze od fanów polskiego kina, którzy trzymają kciuki za całą polską ekipę:

  • Proszę pozdrowić całą ekipę! I życzyć powodzenia w niedzielę
  • Fajne spotkanie i fajne foto
  • Super…oczywiście że poznajemy
  • Gratuluję spotkania
  • Też byłbym uśmiechnięty i szczęśliwy gdybym spotkał Panią na ulicy i chwilę byśmy porozmawiali
  • No mówiłam Ci , że spotkasz kogoś sławnego
  • Super !!! Czekamy na newsy
  • Miłego i owocnego w udane wywiady oskarowe

My również wierzymy w sukces Polaków!

Edyta Górniak o pierwszej rozmowie z Kingą Rusin od czasu konfliktu. Jak wyglądały kulisy pojednania się gwiazd? [WIDEO]

Prowadzący „Ameryka Express” jest już wybrany! Kinga Rusin zdradziła nam kluczową informację [WIDEO]

Kinga Rusin jak księżna Kate! Jej suknia na Oscary przejdzie do historii! [WIDEO]


Kinga Rusin z Tomaszem Kotem w Los Angeles

Kinga Rusin z Tomaszem Kotem w Los Angeles

Kinga Rusin z Tomaszem Kotem w Los Angeles

Kinga Rusin z Tomaszem Kotem w Los Angeles

Kinga Rusin z Tomaszem Kotem w Los Angeles

Kinga Rusin z Tomaszem Kotem w Los Angeles

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×