Szukaj

Kardashianka miała koronawirusa. Opowiedziała o trudnej walce z chorobą. Mówi o koszmarze

Koronawirus u Kardashianów

Koronawirus u Kardashianów

Koronawirus u Kardashianów. Najsłynniejsza rodzina Ameryki nie ustrzegła się zakażenia. Która z sióstr ma COVID-19 i jak się czuje?

Koronawirus nie przestaje zbierać swojego ponurego żniwa. Przewidywana wiosną druga fala zakażeń jest bardziej dotkliwa, niż przypuszczano. Mamy kolejne ograniczenia i niewykluczone, że szykują się następne, bo słupki wzrostu zachorowań rosną. Cały świat zmaga się z pandemią.

Kolorowa prasa co jakiś czas donosi o znanych osobach, które zachorowały na COVID-19. Tym razem donoszą o tym, że zachorowała najmłodsza z Kardashianek.

Koronawirus u Kardashianów. Kto zachorował?

Kilka miesięcy temu Kardashianowie ogłosili światu, że produkcja ich rodzinnego show dobiega końca. Pozostał jednak do wypromowania ostatni sezon. Producenci programu liczą najwyraźniej, że pomoże im w tym choroba Khloe Kardashian, która informację o przebyciu COVID-19 długo trzymała w sekrecie. W klipie, który zapowiada kolejny odcinek, widzimy, jak najmłodsza z sióstr dogorywa na swoim wielkim łożu i opowiada przebieg choroby.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki, aby Khloe zobaczyła, czy rzeczywiście to ma, czy nie – mówi Kim Kardashian w wideo – To znaczy, moje przeczucie mówi mi, że tak, tylko dlatego, że jest taka chora. I to naprawdę mnie przeraża, bo wiem, że teraz się boi i naprawdę się tym denerwuje.

Później sama Khloe ujawnia diagnozę.

Właśnie się dowiedziałem, że mam koronę – mówi – Chorowałam w swoim pokoju. Będzie dobrze, ale przez kilka dni było naprawdę źle.

Ujawniła, że ​​jej objawami były wymioty, drżenie, kaszel, uderzenia gorąca i zimna oraz straszne bóle głowy.

Cierpię na migreny, ale to był najbardziej szalony ból głowy jaki miałam – dodała – Nie powiedziałbym, że to była migrena. Kaszel – moja klatka piersiowa paliła, kiedy kaszlałam.

Jak się okazuje Khloe nie należy do szczęśliwców, którzy przeszli zakażenie bezobjawowo. Zaapelowała także do swoich fanów o ostrożność, zapewniając ich, że koronawirus nie jest zmyślony.

Powiem Wam tylko, to się dzieje naprawdę. Ale uda nam się przez to przejść, jeśli tylko będziemy stosować się do obostrzeń.

Khloe już wróciła do zdrowia, jest też szansa, że jej apel ludzie wezmą sobie do serca i będą bardziej o siebie dbać.


Khloe Kardashian

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian w bikini

Khloe Kardashian w bikini

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×