„Kevin sam w domu”. Znamy wyniki oglądalności! Polsat ustanowił nowy rekord

Kevin sam w domu

Kevin sam w domu

Wyniki oglądalności Kevin sam w domu w Święta Bożego Narodzenia 2020. Ile osób obejrzało emitowany w Wigilię hit? Polsat ma powody do dumy. Przed telewizorami zasiadła rekordowa widownia.

Polsat od 20 lat emituje świąteczny hit wszech czasów Kevin sam w domu. Produkcja opowiadająca o losach niesfornego chłopca walczącego ze zdesperowanymi włamywaczami cieszy się niesłabnącą popularnością. Od dawna 30 lat przyciąga przed telewizory potężne grono widzów na całym świecie.

W Polsce film stał się fenomenem i częścią świątecznej tradycji. Gdy w 2010 roku telewizja Polsat nie uwzględniła Kevina w swojej ramówce, w ciągu doby na Facebooku zaprotestowało ponad 90 tysięcy użytkowników. Fani zwyciężyli i film wyświetlany jest już nieprzerwanie ponad dekady w okresie świątecznym.

Kevin sam w domu – oglądalność w święta 2020

Co roku Kevin sam w domu jest najchętniej oglądaną propozycją w bożonarodzeniowej ramówce. Nie inaczej było i tym razem. Właśnie poznaliśmy szczegółowe dane. Już oficjalnie wiadomo, ile osób zasiadło w Wigilię przed telewizorami, by obejrzeć film z Macaulayem Culkinem w roli głównej.

Z badań przeprowadzonych przez Polsat wynika, że Kevina 24 grudnia obejrzało 4,5 miliona Polaków, czyli aż 43% wszystkich widzów tego dnia. To jednak nie koniec powodów do dumy. Równie imponujące grono, bo aż 2 mln osób, włączyło swoje odbiorniki 25 grudnia o 16.45, gdy wyświetlono powtórkę filmu.

Kevin sprawił, że stacja zdeklasowała konkurencję i pobiła własny sukces. 4,5 mln ustanowiło nowy rekordowy wynik. To aż o 750 tys. więcej widzów niż rok temu.

Poprzednią najwyższą oglądalność odnotowano w 2016 roku – 4,44 miliona widzów.

Kevin sam w Nowym Jorku w Polsacie. Kiedy emisja?

Kolejna okazja na spotkanie z Kevinem już wkrótce. Kevin sam w Nowym Jorku zostanie wyemitowany w piątek, 1 stycznia 2021 roku, o godzinie 20:00 oraz w niedzielę, 3 stycznia, o 12:45.

Będziecie oglądać?

Zobacz także: Matka z „Kevina” to już staruszka. Tak wygląda teraz


Kevin sam w domu - 24 grudnia - Polsat 20:00

Kevin sam w domu - 24 grudnia - Polsat 20:00

"Kevin sam w domu"

Macaulay Culkin w roli Kevina w filmie

Macaulay Culkin w roli Kevina w filmie "Kevin sam w domu"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×