Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Kendall Jenner kolejny raz podpadła fanom. Tym razem poszło o sesję zdjęciową!

Kendall Jenner znów w centrum skandalu


Kendall Jenner w sesji dla Vogue India z okazji 10-lecia magazynu

Kendall Jenner zgadzając się na sesję zdjęciową dla indyjskiego Vogue’a miała najprawdopodobniej najszczersze chęci i dobre zamiary. Niestety, jak w przypadku kontrowersyjnej reklamy Pepsi, również tym razem 21-letnia modelka padła ofiarą niezadowolenia wśród fanów. 

Zobacz: Kendall Jenner w reklamie Pepsi. Miało być „peace and love”, a jest skandal! W internecie aż wrze [WIDEO]

Kendall pojawiła się na okładce majowej edycji magazynu, który, tak się składa, obchodzi w tym roku swoje dziesięciolecie. Mario Testino, jeden z najbardziej rozchwytywanych fotografów modowych, wybrał Jenner osobiście i kłamstwem byłoby stwierdzenie, że młoda modelka prezentuje się na wykonanych przez niego zdjęciach niekorzystnie. Wręcz przeciwnie! Internauci zgodnie twierdzą, że to jedna z jej najlepszych – jeśli nie najlepsza – sesji zdjęciowych. Gdzie więc pogrzebano przysłowiowego psa?

Ano, poszło o okładkę. Dziesięciolecie indyjskiego Vogue’a to nie przelewki, a fanom magazynu nie spodobało się, że dla uczczenia tej, bądź co bądź, niezwykle ważnej rocznicy, na okładce nie umieszczono modelki pochodzenia indyjskiego:

Jest piękna, ale myślę, że w kraju liczącym ponad 1 billion ludzi, Vogue mógł znaleźć kogoś pochodzenia indyjskiego. Jeśli marzyli o międzynarodowym fenomenie, to Priyanka Chopra albo Deepika Padukone dałyby radę! – czytamy komentarz jednej z internautek na stronie hollywoodlife.com

Niektórzy czytelnicy poczuli się również urażeni faktem, że Kendall nie zdecydowała się opublikować najmniejszej nawet wzmianki o okładce Vogue India, na której widnieje jej zdjęcie. Zwykle wypisuje o swoich nowych sesjach na wszystkich mediach społecznościowych, a tym razem postanowiła tego nie robić – według internautów to oznaka, że zupełnie nie dba o zaszczyt, jakiego dostąpiła. 

Jak wam się wydaje? Kendall na okładce to obraza, czy wręcz przeciwnie, wielki sukces?

Zobacz: MET Gala 2017: Kylie Jenner jak Beyonce, a Kendall niczym Anja Rubik! Słynne siostry odsłoniły sporo ciała

Kendall Jenner - Vogue India 2017

Kendall Jenner – Vogue India 2017

Kendall Jenner dla indyjskiego Vogue'a

Kendall Jenner dla indyjskiego Vogue’a

Czy według Ciebie Kendall Jenner jest dobrą modelką?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×