Katy Perry wygadała się na temat drugiego dziecka. Brakuje tylko oficjalnego potwierdzenia

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry jest gotowa, żeby ponownie zostać mamą. Zagraniczne tabloidy już ogłosiły jej ciążę, a co mówi sama gwiazda?

Katy Perry i Orlando Bloom są jedną z najpopularniejszych par amerykańskiego show-biznesu. Oboje mają za sobą związki, które były szeroko komentowane w mediach na całym świecie. Piosenkarka była żoną Russella Branda, a aktor przez wiele lat był związany z modelką Mirandą Kerr. Owocem ich związku jest urodzony w 2011 roku syn, Flynn.

Obecnie Katy Perry i Orlando Bloom tworzą szczęśliwą rodzinę patchworkową, w czym wspiera ich była żona aktora, Miranda Kerr. Modelka nie ogranicza nowej narzeczonej swojego eksmęża kontaktu z synem.

Okazuje się, że para nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa a Daisy Dove może już wkrótce doczeka się rodzeństwa. Co donoszą zagraniczne tabloidy?

Katy Perry planuje drugie dziecko

Katy Perry o tym, że po raz pierwszy zostanie mamą, poinformowała w nietuzinkowy sposób, bo w teledysku. Potem już nie ukrywała rosnących krągłości, a profile w social mediach zarówno jej, jak i Orlando, obfitowały w zabawne publikacje z ciążą w roli głównej. W końcu na świecie pojawiła się długo wyczekiwana córeczka i zrobiła rewolucje w życiu rodziców. Rozkochała ich w sobie do tego stopnia, że tabloidy już rozpisują się o tym, że niedługo doczeka się rodzeństwa.

Katy Perry zasugerowała, że jest gotowa na drugie dziecko, kiedy zaczęła opowiadać o rodzicielstwie na początku tego miesiąca.

Rozumiem, dlaczego ludzie robią to od wieków i robią to wiele razy. To hit – powiedziała.

Informatorzy potwierdzają, że 36-letnia piosenkarka i jej narzeczony, aktor Orlando Bloom chcą dać swojej 13-miesięcznej córce Daisy Dove rodzeństwo.

To tyle radości i zmienili swój świat w sposób, o którym nie myśleli, że jest możliwy – mówi osoba bliska parze – W ich sercach i życiu jest dużo miłości i oboje chcieliby dać jej młodszego brata lub siostrę.

Pozostaje czekać na ogłoszenie radosnych wieści.


Orlando Bloom i Katy Perry z synem aktora

Orlando Bloom i Katy Perry z synem aktora

Katy Perry z rodziną na plaży

Katy Perry z rodziną na plaży

Katy Perry z rodziną na plaży

Katy Perry z rodziną na plaży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×