Szukaj

Kasia Zielińska zmieniła fryzurę. Jest nowe cięcie i kolor. „Odkurzyłam się”

Kasia Zielińska - nowa fryzura

Kasia Zielińska - nowa fryzura

Kasia Zielińska postanowiła odświeżyć fryzurę. Po wizycie w salonie wygląda zupełnie inaczej. Jest nowe cięcie i kolor. Zobaczcie, jak wygląda?

Katarzyna Zielińska zaszalała u fryzjera. To nie pierwszy raz, już powinniśmy być do tego przyzwyczajeni, ale tym razem postawiła na nowy kolor i strzyżenie. W najnowszym poście pochwaliła się efektami. Internauci są zachwyceni, a ona twierdzi, że się odkurzyła.

Katarzyna Zielińska ma nową fryzurę

Kasia jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Widzowie cenią ją za profesjonalizm i kochają jej komediowe wcielenia. Prywatnie jest szczęśliwą mamą dwóch synów. Razem ze swoim mężem Wojciechem Domańskim wspólnie wychowują 5-letniego Henia i 3-letniego Aleksandra. Niedawno podzieliła się też bardzo osobistą historią, wspierając Strajk Kobiet.

Jestem wstrząśnięta wczorajszym dniem. Nie mogłam spać, wyobrażając sobie teraz ból, smutek i łzy wielu kobiet w Polsce.
Nie mam w zwyczaju publikować tak osobistych zdjęć. Ale….Tak, to zdjęcie na kilka dni przed porodem mojego pierwszego, długo wyczekanego syna. Jestem córką, siostrą, matką, przyjaciółką – jestem kobietą – napisała.

Zdradziła, że i ona przeżywała trudne momenty, więc mocno dotknęło ją zaostrzenie ustawy. Wyznała, że czuje ból tych wszystkich kobiet, które zostały pozbawione wolności wyboru.

Kasia Zielińska dosyć często zmienia uczesanie. Mimo że trzyma się raczej krótkiego cięcia, to daje pole do popisu fryzjerom w sprawie kształtu czy koloru włosów. W czasie kwarantanny często wybierała ciekawe nakrycia głowy, bo izolacja i zamknięte salony fryzjerskie budziły niemałą kreatywność. Zostało jej to po dziś, gdyż w postach często pokazuje się z zakrytymi pasmami.

Pamiętamy ją z grzywką i bez niej, w blondzie i wszelkich rudościach. W tym ostatnim kolorze chyba najbardziej zachwyca. Tym razem postawiła na jasny jego odcień. Taka cynamonowa barwa pięknie wydobywa zieleń jej oczu. Jeśli chodzi o strzyżenie, to jej włosy są dłuższe i pokazała się w pofalowanych pasmach o długości za ucho z przedziałkiem na czubku głowy. W takiej trochę retro fryzurze bardzo jej do twarzy.

Po wizycie u mojej czarodziejki Marylci. Odkurzyłam się

Odświeżoną fryzurę i jej właścicielkę komplementują internauci.

  • Pieknie Kasiu/
  • O nieba, cudownie.
  • Czuję, że będzie powolny powrót do blondu.
  • Cudownie, pani Kasiu, pięknie.

Wam jak się podoba Zielina w nowej odsłonie?


Kasia Zielińska - nowa fryzura

Kasia Zielińska - nowa fryzura

Kasia Zielińska pokazała wejście do domu

Kasia Zielińska pokazała wejście do domu

Kasia Zielińska w modnym swetrze

Kasia Zielińska w modnym swetrze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×