Katarzyna Zielińska przechytrzyła nieprzychylny los. Rolę w nowym serialu Polsatu dostała prawdziwym fuksem!

Katarzyna Zielińska mogła nie dostać roli w serialu?

Wielbiciele Katarzyny Zielińskiej byli zachwyceni gdy okazało się, że aktorka dostała nową rolę w serialu. U boku młodziutkiej Julii Wieniawy i Weroniki Rosati, która niedawno urodziła, gwiazda będzie snuć nową historię na antenie Polsatu – to napawa wszystkich ogromnym optymizmem, bo tak wybuchowego trio jeszcze nie mieliśmy na ekranach. Okazuje się jednak, że mało brakowało, a aktorka nie dostałaby tej obiecującej roli. Dlaczego?

Jak donosi jeden z tabloidów, produkcja nie była przekonana do tego, czy jest ona odpowiednią osobą na to stanowisko. Ostatecznie miała zaważyć odrobina szczęścia i brak czasu, ale wygląda to raczej na złośliwe pomówienia niż faktyczną plotkę z castingu:

Twórcy serialu nie byli do niej przekonani i przesłuchiwali kolejne aktorki. Jednak nikt nie zachwycał, a dzień wejścia na plan zbliżał się nieubłaganie. Trzeba było wreszcie na kogoś postawić. Producenci ostatecznie zatrudnili Zielińską. Mieli jej dużo do zarzucenia, ale jakby nie było, to znane nazwisko… – zdradziła Faktowi osoba wtajemniczona w przebieg castingów

Zielińska jest jedną z najbardziej lubianych i najbardziej docenianych aktorek na rynku, a jej umiejętności aktorskie są naprawdę godne podziwu – wystarczy przypomnieć sobie rozpacz fanów, gdy okazało się, że odchodzi z Barw Szczęścia, a jej postać zostanie zamordowana. Wygląda więc na to, że ktoś tu miał po prostu zły dzień lub reżyserską fanaberię. Fani bez wątpienia nie przejmą się podobnym utyskiwaniem i będą wyczekiwać na premierę nowego show z utęsknieniem!

WOW! Jedna kreacja, dwie zupełnie różne stylizacje! Katarzyna Zielińska i Jessica Mercedes zadały szyku w sukni polskich projektantów!

Małgorzata Rozenek przeszła szokującą metamorfozę! Gdzie się podziały jej długie włosy? Teraz wygląda jak Katarzyna Zielińska!

Prawdziwa eksplozja kobiecych zmysłów! Weronika Rosati, Julia Wieniawa oraz Kasia Zielińska razem w nowym serialu!


Weronika Rosati, Julia Wieniawa oraz Kasia Zielińska

Weronika Rosati, Julia Wieniawa oraz Kasia Zielińska

Katarzyna Zielińska i Jessica Mercedes w takiej samej sukience

Katarzyna Zielińska i Jessica Mercedes w takiej samej sukience

Katarzyna Zielińska - fioletowe szpilki

Katarzyna Zielińska - fioletowe szpilki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×