Szukaj

„Greckie wesele” Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego w Hell’s Kitchen [ZDJĘCIA]

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski w Hell's Kitchen

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski w Hell’s Kitchen

Po raz pierwszy, w czwartej edycji „Hell’s Kitchen”, w rolę uczestników wcielą się gwiazdy. Na pierwszy ogień idą Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski!

Dotychczas w programie „Hell’s Kitchen” udział wzięły takie gwiazdy jak: Zygmunt Chajzer, Elżbieta Romanowska, Rafał Cieszyński czy Katarzyna Kwiatkowska. Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Amaro nie będzie ich oszczędzać. Prowadzący i jurorka programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”  zostaną poddani karze oraz nagrodzie.

Szef Amaro mnie nie oszczędził. Ale jeśli poczułbym, że jakakolwiek uwaga nie jest merytoryczna, zaprotestowałbym Uczestnicy myśleli, że ze mnie nic nie będzie, ale się zdziwili. Nie chcę być fałszywie skromny, ale wiem, że dobrze gotuję. To jedna z moich pasji – powiedział Piotr Gąsowski

Co najbardziej stresowało Katarzynę Skrzynecką?

To, co najbardziej mnie stresowało podczas nagrań to fakt, że uczestnicy „Hell’s Kitchen” walczą o wspaniałą nagrodę, co powoduje, że wszystko bardzo przeżywają. Starałam się ich nie zawieść, nie zaproponować czegoś, co może okazać się niewypałem. Zdawałam sobie sprawę, że jeżeli coś mi nie wyjdzie, mogę być odpowiedzialna za przegraną mojej drużyny – zdradziła Katarzyna Skrzynecka.

Jak w kuchni poradzą sobie Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski? Przekonamy się już w najbliższy wtorek, o godzinie 20:05 w Polsacie.

 


×