Wnuczka Katarzyny Dowbor skończyła 13 lat! Ma oryginalne imię i jest bardzo podobna do znanej babci, która publicznie złożyła jej piękne życzenia

Katarzyna Dowbor - życzenia dla wnuczki

Katarzyna Dowbor - życzenia dla wnuczki

Katarzyna Dowbor złożyła życzenia swojej wnuczce. Córka Macieja Dowbora i  Joanny Koroniewskiej skończyła 13 lat. Co napisała jej znana babcia?

Katarzyna Dowbor swoje pierwsze kroki w telewizji stawiała w TVP, jednak w 2013 roku zdecydowała się rozstać z publicznym nadawcą i przeszła do Polsatu. Obecnie jest jedną z największych gwiazd stacji. Wszystko za sprawą programu Nasz nowy domktóry uwielbiają widzowie.

Dowbor trzy razy brała ślub. Jej pierwszym mężem był Piotr Dowbor, z którym ma syna Macieja, dziś równie znanego jak mama prezentera telewizyjnego i influencera. Później przyjęła oświadczyny od Tadeusza Winkowskiego, jednak ich uczucie nie przetrwało i nie doszło do ceremonii. Po raz drugi tak powiedziała Januszowi Atlasowi, z którym wzięła rozwód po siedmiu latach wspólnego życia. Wkrótce sformalizowała związek z Grzegorzem Świątkiewiczem. Jednak i ta relacja się zakończyła. Potem związała się z Jerzym Baczyńskim, z którym ma córkę, Marię.

Obecnie Katarzyna Dowbor nie jest w związku. Cieszy się za to ślicznymi wnuczkami.

Katarzyna Dowbor składa życzenia wnuczce

Katarzyna Dowbor ma dwoje dorosłych już dzieci – Marię Dowbor-Baczyńską oraz Macieja Dowbora. O ile 23-latka unika medialnego szumu, jej brat postanowił pójść w ślady matki. Od 2005 roku związany jest z Telewizją Polsat, w której prowadzi wiele programów rozrywkowych i imprez muzycznych.

Maciej od prawie ośmiu lat jest mężem aktorki Joanny Koroniewskiej. Wychowują dwie córki: 13-letnią Janinę oraz 4-letnią Helenę, i chętnie dzielą się życiem rodzinnym na Instagramie.

Katarzyna Dowbor w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, jaką jest babcią oraz na co pozwala swoim wnuczkom.

Zapracowaną. Jestem niestety babcią zapracowaną. Babcią, która nie bardzo ma czas dla wnuczek, przyznaje się bez bicia, bo jestem ciągle w trasie. Ale jeżeli tylko mam szansę spotkać się z moimi wnuczkami, które są cudowne, to się bardzo staram. Wtedy jestem babcią rozpuszczającą. Na wszystko im pozwalam.

Katarzyna nie ukrywa, że imponuje jej, jak syn i synowa wychowują dziewczynki.

Oni je świetnie wychowują. Są super rodzicami, dziewczynki są bardzo fajne. Zresztą Joasia sama mówi, że u babci wolno wam wszystko – nawet jeść słodycze.

Na Instagramie Joanny Koroniewskiej pojawił się post urodzinowy, w którym to dumni rodzice oznajmili, że ich córka skończyła 13 lat. Był wielki tort, którego dekoracja sugeruje, że Janka może być fanką serialu Stranger Things, a także piękne życzenia.

Nasza „mała” córeczka obchodzi dziś ważne urodziny!!! Janeczko! Jesteś naszym wiekim szczęściem! Jesteśmy ogromnie dumni z każdego Twojego sukcesu, ale przede wszystkim z tego, że jesteś cudownym, empatycznym człowiekiem! Kochamy!! Jeśli chcecie złożyć Jance życzenia- oddamy jej telefon- niech sobie je tutaj przeczyta !

Z zaproszenia natychmiast skorzystała Katarzyna Dowbor, która nie ukrywa dumy z wnuczki.

Najpiękniejsza, najmądrzejsza, najzdolniejsza i najkochańsza wnusia babci! – napisała.

Nie da się także nie zauważyć podobieństwa Janki do znanej babci. Zajrzyjcie do galerii.


Urodziny córki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Urodziny córki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Joanna Koroniewska z córką. Zdjęcie z Instagrama

Joanna Koroniewska z córką. Zdjęcie z Instagrama

Joanna Koroniewska z córką

Joanna Koroniewska z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×