Katarzyna Dowbor pokazała mamę. Seniorka nadal jest niezależna. My patrzymy na to, jak bardzo są podobne

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor dodała fotkę z mamą. Seniorka jest do niej bardzo podobna. Prowadząca Nasz nowy dom pomaga jej dbać o zdrowie.

Katarzyna Dowbor (ur. 1959) to dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Ukończyła studia pedagogiczne ze specjalizacją z seksuologii na Uniwersytecie Warszawskim. W czasie studiów zainteresowała się dziennikarstwem – redagowała rubrykę w Gazecie Strajkowej Niezależnego Zrzeszenia Studentów i działała w studenckiej rozgłośni.

W 1982 roku zadebiutowała Programie III Polskiego Radia. Rok później zaczęła pracę w Telewizji Polskiej, gdzie pracowała do 2013 roku. Prowadziła w niej szereg różnych programów, w tym m.in.: Alchemia zdrowia i urody, Apetyt na zdrowie, Pytanie na śniadanie, Ogrodowa Dowborowa, Szczęśliwa 13-tka. Oprócz tego wystąpiła w kilku filmach i serialach. Mogliśmy ją podziwiać w Komedii małżeńskiej, Na dobre i na złe, W labiryncie, Ekstradycji, Tacie Dużej przerwie.

Obecnie Katarzyna prowadzi program Nasz nowy dom na Polsacie, gdzie pomaga remontować mieszkania i domy potrzebującym wsparcia rodzinom.

Synem Katarzyny jest równie znany dziennikarz – Maciej Dowbor. Mniej znani są pozostali członkowie klanu Dowborów. Teraz – dzięki Katarzynie – jest nam dane poznać jej mamę.

Katarzyna Dowbor pokazała mamę. Jak wygląda pani Krystyna?

Katarzyna Dowbor dodała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje ze swoją mamą – Krystyną Kokocińską.

Moja mama pragnie wciąż być niezależna i samodzielna, a ja z moim bratem chcę mieć pewność, że jest bezpieczna – napisała w opisie zdjęcia.

Gwiazda telewizji przekazała, że podarowała mamie przyrząd, służący do monitorowania stanu zdrowia.

 Mama może w łatwy sposób nawiązać połączenie alarmowe, naciskając przycisk SOS, który – uwaga dodatkowo oznaczony jest językiem Braille’a. A za pomocą prostego przycisku ze słuchawką, może do mnie zawsze zadzwonić i nie musi myśleć o tym, gdzie odłożyła swój telefon. I najważniejsze, zawsze wiem, gdzie jest dzięki wbudowanemu w opaskę modułowi GPS – uzupełniła.

Pełen post i zdjęcie możecie zobaczyć poniżej.

Internautom bardzo spodobało się wspólne zdjęcie Katarzyny i pani Krystyny. W komentarzach życzyli seniorce zdrowia. My zwróciliśmy uwagę na podobieństwo obu pań – obie mają identyczne uśmiechy. Też to zauważyliście?

Kim jest Krystyna Kokocińska?

Mama Katarzyny Dowbor jest z wykształcenia konserwatorką zabytków i dzieł sztuki. Jej mąż Wiesław, ojciec Katarzyny, był entomologiem. Posiadał stopień naukowy doktora. Mężczyzna przez pewien czas sprawował obowiązki kierownika Muzeum Przyrodniczego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Katarzyna ma młodszego o trzy lata brata – Tomasza.


Katarzyna Dowbor pokazała mamę

Katarzyna Dowbor pokazała mamę

Katarzyna Dowbor i jej nowa willa

Nowa willa Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor i jej nowa willa

Nowa willa Katarzyny Dowbor

Komentarze

 • MAJKA pisze:

  Cudowna kobieta z Pani, a to co robi Pani w TV to potwierdza.

 • Majka pisze:

  Pani Katarzyno zawsze byłam Pani wielbicielką. Jest Pani cudowną kobietą a to co Pani robi w TV to potwierdza☺

 • Gość pisze:

  rude – wredne – pamiętajcie, ona na woronicza bardzo nielubiana była

 • Gość pisze:

  Kasiu, mieszkaliśmy obok siebie.Pamietam całą rodzinę.Mamusia to wspaniała kobieta.Pozniej przeprowadziliscie się przy ul.Krasinskiego.To były piękne czasy . Pozdrawiam ,Małgosia z długimi warkoczami.

 • Gość pisze:

  Kasiu nasza z pięknego Torunia.Mieszkalam w sąsiedztwie z Całą Waszą rodziną.Pamietam mamusię zawsze uśmiechnięta..Życzliwą.Potem przeprowadziliscie się do tzw.domu profesora przy ul.Krasinskiego
  .Razem z rodzeństwem robiłyśmy sobie z okien kolejkę ze sznurka i pudełek od zapałek.To są wspaniałe czasy.Pozdrawiam całą Waszą rodzinę.Malgosia wówczas z długimi warkoczami.Ul
  Rybaki.

  • Gość pisze:

   Pamiętasz Andrzeja żeglarza z klubu MOS Twoja mama zawsze była śliczna i miła przychodziła na nasze treningi na barkie do portu zimowego. Pozdrawiam serdecznie

 • Gość. EMI z Torunia. 😀🌹😄🌹 pisze:

  Pani Kasiu jest Pani uosobienie kibiecosci i wzorem do nasladowania Jest wspaniala i niezalezna osoba. Tez bym chciala byc choc w polowie taka Pozdrawiam

  • Gość wiki pisze:

   Pani Kasia to przykład do naśladowania.wspaniala piękna i ciepła kobieta.Przede wszystkim ma szlachetne wartości a nie parcie na szkło tak jak niektórzy celebryci którym zależy tylko na sławie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×