Ups! Szwagierka Kasi Tusk zdradziła płeć jej dziecka! Rozpędziła się w komentarzach i wszystko się wydało

Kasia Tusk córka

Kasia Tusk córka

Kasia Tusk urodziła córkę

Kilka dni temu Kasia Tusk powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Tabloidy twierdziły, że blogerka urodziła córkę, ale gwiazda nie zdecydowała się osobiście potwierdzić tych rewelacji. Wygadała się jej szwagierka, w komentarzach na Instagramie zdradzając, że ich rodzina rzeczywiście powiększyła się o dziewczynkę. Co napisała?

Kilka dni temu tabloidy zaczęły rozpisywać się na temat porodu Kasi Tusk, która spodziewała się swojego pierwszego dziecka z mężem, Stanisławem Cudnym. Gwiazdę pierwszy raz z brzuszkiem przyłapano jesienią. Paparazzi dopadli ją podczas spaceru z psem, a zdjęcia jej ciążowych krągłości szybko obiegły media. Fani byli zachwyceni, ale potrzeba było kolejnych kilku tygodni by Kasia sama zaczęła pisać o swojej ciąży i zmianach, jakie zaobserwowała.

Blogerka lubi kontrolować sytuację i ilość informacji na temat swojego życia prywatnego, które przedostają się do prasy – poród potwierdziła dopiero dwa dni temu, publikując zdjęcie z wózkiem. Płeć jej dziecka zdradziła natomiast szwagierka. Pod pięknym ujęciem Kasi ze spaceru z wózkiem siostra jej męża, Zosia Cudny z bloga Make Cooking Easier napisała krótko:

Moje Najpiękniejsze 

I cała konspiracja rozbita. Potwierdziły się plotki tabloidów dotyczące płci pierwszego dziecka córki Donalda Tuska. Blogerka i jej mąż powitali na świecie słodką córeczkę, a ich rodzina powiększyła się o kolejną małą kobietkę. 😉

Myślicie, że kiedyś też będzie działała w blogosferze?

Kasia Tusk pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem! Internauci zasypali ją gratulacjami

Hot foto z ukrycia: Kasia Tusk pierwszy raz z dzieckiem! Na te zdjęcia czekał cały show-biznes!

Kasia Tusk potwierdziła narodziny dziecka? Jej słowa mogą oznaczać tylko jedno


Kasia Tusk pokazała wózek swojej córki

Kasia Tusk pokazała wózek swojej córki

Kasia Tusk pokazała wózek swojej córki

Kasia Tusk pokazała wózek swojej córki

Kasia Tusk na spacerze z dzieckiem

Kasia Tusk na spacerze z dzieckiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×