Chudziutka Kasia Tusk pokazała się w towarzystwie przystojnego męża! Wystylizowana na gwiazdy rodzinka wybrała się na romantyczny spacer po parku!

Kasia Tusk jest w ciąży

Kasia Tusk pokazała się na spacerze z mężem

Kasia Tusk pokazała śliczne foto ze spaceru ze swoja córeczką. Córka Donalda Tuska jest w modnych spodniach i szałowej kurtce. Na zdjęciu Kasia wygląda bardzo szczupło.

Kasia Tusk od czasu gdy została mamą przerwała swoją wielką tajemniczość, blogerka obecnie regularnie wrzuca na Instagram fotki z córeczką, nie zapomina również o swoim małżonku Staszku Cudnym oraz ukochanym psie Portosie. Warto wspomnieć, że cała ciąża córki Donalda Tuska była usłana wielką tajemnicą. Dopiero pod koniec rozwiązania Kasia pokazała się z wielkim brzuchem, zatem cała tajemnica runęła. Fani blogerki już wiedzą, że ich idolka po porodzie szybko doszła do siebie.

Do tej pory sama Kasia, jak również nikt z jej rodziny nie potwierdził płci dziecka, jednak jej posty wskazują wyraźnie, że blogerka i Staszek Cudny zostali rodzicami dziewczynki. Ostatnio celebrytka pochwaliła się kolejnym zdjęciem za spaceru. Tym razem na fotce jest dumny tata oraz pies Portos. Kasia po swoim porodzie wyraźnie schudła. Ma na sobie obcisłe czarne spodnie, czarne kozaczki oraz brązową sportową ramoneskę. Do tego wiosennego looku Tusk rozpuściła blond włosy i z rozkosznym uśmiechem zabawia się ze swoim pieskiem. W tych zabawach towarzyszy żonie wystrojony Staszek, który kolorem swojego płaszcza pięknie dopasował się do looku Kasi.

Czy aby robić piękne zdjęcia trzeba czekać na wyjątkowe okazje?- napisała Kasia

Warto wspomnieć, że Kasia Tusk ma ze sobą na spacerku aparat fotograficzny, zatem jest szansa, że zrobiła serię cudnych zdjęć, którymi niebawem pochwali się na swoim blogu.

Zobaczcie jaka jest chuda.

 

Olga Kalicka jak Kasia Tusk! Właśnie pochwaliła się sekretem ze swojego związku! Długo to trzymała w tajemnicy

Wystylizowana Kasia Tusk spaceruje z córeczką po parku! Dołączył do niej również Donald Tusk!

Piękna Kasia Tusk pokazała swoją słodką córeczkę w luksusowej sypialni! Ten widok robi wrażenie!


Kasia Tusk pokazała się na spacerze z mężem

Kasia Tusk pokazała się na spacerze z mężem

Kasia Tusk i Donald Tusk na spacerze w Sopocie

Kasia Tusk i Donald Tusk na spacerze w Sopocie

Kasia Tusk i Donald Tusk na spacerze w Sopocie

Kasia Tusk i Donald Tusk na spacerze w Sopocie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×