Szukaj

Kasia Tusk pokazała swoje biurko, kawiarnię, restaurację i salon kosmetyczny. W domu ma wszystko, co potrzeba

Kasia Tusk pokazała domowe biuro

Kasia Tusk pokazała domowe biuro

Kasia Tusk ostatnie dni spędza w domu. Blogerka udowadnia, że czasem do życia wystarczy tylko kawałek biurka. Jak mieszka gwiazda internetu?

Kasia Tusk, to jedna z popularniejszych polskich influencerek. Chociaż jej blog jest na topie od kilku lat, ona sama raczej nie komentuje życia prywatnego. Czasem pokazuje np. swoje mieszkanie. Bardziej skupia się na aktualnościach ze świata mody, rzeczach, wnętrzach.

Co jakiś czas gwieździe internetu zdarza się wpuścić obserwujących do swojego życia. Okazuje się, że w wystroju jej mieszkania dominuje styl skandynawski. Trzeba przyznać, że mieszkanie jest urządzone minimalistycznie, dużo bieli i pastelowych kolorów, ale wszystko wygląda bardzo gustownie.

Kasia Tusk pokazała domowe biuro

Minimalizm widać także w jej domowym biurze, które jak się okazuje służy do wielu działań i czynności.

Biuro, kawiarnia, restauracja i salon kosmetyczny w jednym – podpisała zdjęcie Kasia, sugerując że właśnie tu spędza ostatnio cały swój czas.

Ze zdjęcia, na którym obok komputera stoją zarówno kanapki, kawa i kosmetyki wynika, że córka byłego premiera prawie się nie rusza z tego miejsca.

Internautom bardzo spodobała się ta fotka. Okazało się, ze wiele osób ma podobnie.

  • To prawda, teraz można wszystko robić z domu. U Nas tez, znalazłam trochę miejsca na domową siłownię, spa, kawiarnie I biuro. Haha, po tej kwarantannie będziemy miały sześciopaki, będziemy jeszcze bardziej wykształcone i wypielęgnowane
  • Mam podobnie. Wczoraj podczas udziału w webinarium wklepywałam maskę na twarz. Poza tym praca i #zostajewdomu
  • Prawie jak zdjęcie mojego biurka. Wszechstronne centrum dowodzenia

Cóż, Kasia tak jak każdy musiała się przystosować no nowych warunków. Skomentowała ten fakt na swoim blogu:

Mamy za sobą kolejny tydzień tej przedziwnej sytuacji. W krótkim czasie musieliśmy nauczyć się żyć inaczej niż wcześniej, zmienić sposób w jaki pracujemy i odpoczywamy. I nawet jeśli niektóre z Was chciałyby odpocząć od tego tematu, to nie potrafię (i uważam, że nie powinnam) pomijać go na swoich kanałach. Wiem doskonale, jak ważne są teraz drobne rzeczy, które mimo nowych i trudnych warunków pozostają niezmienne. – napisała blogerka.

Ma rację?

Kasia Tusk wspiera finansowo walkę z koronawirusem

Blogerka ma świadomość , że to nie jest dobry czas dla polskich przedsiębiorców, a kryzys nie oszczędza nikogo. W swoim przesłaniu na blogu zwraca też uwagę na lekarzy i pielęgniarki, bo przecież to od nich  zależy to, czy nasza sytuacja się poprawi. Dlatego wszyscy musimy zadbać, żeby byli zabezpieczeni przed wirusem. W związku z tym, w geście solidarności blogerka obiecuje, że część zysków ze swojego sklepu internetowego przekaże na zbiórkę Siepomaga.pl która zbiera pieniądze na sprzęt szpitalny niezbędny do pracy podczas pandemii koronawirusa.


Pracowania Kasi Tusk

Pracowania Kasi Tusk

Pracowania Kasi Tusk

Pracowania Kasi Tusk

Kasia Tusk pokazała swój ciążowy brzuch

Kasia Tusk pokazała swój ciążowy brzuch

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×