Szukaj

Zmysłowa Katarzyna Cichopek z przytupem przywitała wiosnę! Jej falbaniasta sukienka to istna pomarańczowa rewolucja!

Kasia Cichopek wiosenna stylizacja

Katarzyna Cichopek w pomarańczowej sukience

Kasia Cichopek uwielbia romansować z modą. Gwiazda M jak miłość tym razem poczuła wiosenny powiew wiatru w szałowej pomarańczowej sukience.

Kasia Cichopek w polskim show biznesie jest niebywałym ewenementem. Gwiazda M jak miłość nie ma bowiem wykształcenia aktorskiego, jednak od 2000 roku święci triumfy w najpopularniejszym polskim serialu. Grana przez Kasię Kinga Zduńska sprawiła, że aktorka została okrzyknięta gwiazdą serialu, bez której przygody z kultowej Grabiny nie mają sensu. Cichopek swoją popularność umocniła także na parkiecie Tańca z gwiazdami.

W 2005 roku Kasia zdobyła Kryształową Kulę oraz serce swojego tanecznego partnera. Od 2008 roku aktorka jest bowiem żoną tancerza, Marcina Hakiela, z którym ma dwoje dzieci – 10-letniego syna Adama oraz 6-letnią córkę Helenę. Kasia jest więc spełnioną żoną, matką jak również aktorką, czego nie ukrywa w swoich licznych wywiadach. Gwiazda serialu TVP ma mnóstwo fanów, którzy od dawna bardzo uważnie śledzą jej profil na Instagramie.

Ostatnio Kasia sprawiła internautom wiosenną niespodziankę. Aktorka opublikowała cudowną fotkę ze spaceru, na której pozuje w zjawiskowej pomarańczowej sukience z falbankami marki Laurelle, w modnych okularach oraz bezowych kozaczkach:

Niedzielny spacer. Ale piękna dziś pogoda. Idźcie na powietrze koniecznie – napisała Kasia.

Zdjęcie Cichopek wyglądającej jak Victoria Beckham wywołało spore zamieszanie w sieci. Fani aktorki nie szczędzili swojej idolce komplementów:

  • Śliczna sukienka
  • Gubisz się się na tle tego żywopłotu
  • Ślicznie Pani wygląda

Jak wam się podoba Kasia Cichopek w wydaniu wiosennym?

Zobacz: Rozpalona Kasia Cichopek prezentuje zmysłowe pompki na macie! Zobaczcie co w tym czasie wyprawia jej wielki biust!

Zobacz: Katarzyna Cichopek pokazała się w mega seksownej odsłonie! Wiedzieliście, że gwiazda “M jak miłość” ma talię osy jak Marilyn Monroe!

Zobacz: Fani “M jak miłość” wstrzymali oddech! Już wiadomo, czy Kasia Cichopek na dobre znika z serialu!


Kasia Cichopek w pomarańczowej sukience

Kasia Cichopek w pomarańczowej sukience

Kasia Cichopek w wiosennej fryzurze

Kasia Cichopek w wiosennej fryzurze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×