Szukaj

Odchudzona Karolina Szostak szykuje się na sezon bikini! Gwiazda sprawiła sobie domową siłownię! Pokazała fotkę!

Karolina Szostak schudła ponad 30 kilogramów i dzielnie trzyma wspaniałą formę. Okazało się, że na jej fenomenalny wygląd wpływają nie tylko cudowne diety. Prezenterka ostro ćwiczy na siłowni, którą urządziła w domu!
Karolina Szostak w bikini

Karolina Szostak w bikini

Spektakularna metamorfoza pięknej Karoliny Szostak stała się wielką inspiracją dla wielu polskich kobiet. Internautki obserwujące profil dziennikarki wreszcie uwierzyły, że ciężką pracą można osiągnąć wspaniałe efekty w odchudzaniu. Gwiazda Polsatu jest tego idealnym przykładem, bowiem rewelacyjnie uniknęła efektu jojo, nadal jest szczuplutka jak modelka.

Karolina wielokrotnie opowiadała o swojej metamorfozie, w tym temacie napisała również kilka poradników. Można zatem stwierdzić, że wśród polskich gwiazd atrakcyjna prezenterka sportowa jest wybitną ekspertką w dziedzinie dietetyki i zdrowego trybu życia, do tego uwielbia romansować z modą – szczególnie teraz, gdy jej rozmiar przybrał formę ideału.

Zmysłowe kształty Karoliny właściwie w każdej stylizacji prezentują się wręcz perfekcyjnie. Ulubienica widzów, aby osiągnąć taki genialny efekt bardzo ciężko pracuje nad swoim ciałem. Całkowicie zmieniła tryb życia, jej dieta to wzorcowe przepisy, które prezenterka przestrzega rygorystycznie. Okazuje się, że to jednak nie wszystko:

Sezon bikini w pełni, dlatego nie odpuszczamy nawet w upały – napisała Karolina.

Szostak pracuje nad swoją sylwetką także na siłowni. Z racji, że jest gwiazdą wielce zapracowaną, profesjonalny salon sportowy ma we własnym domu. Dziennikarka pochwaliła się ostatnio jak dba o formę na rowerku stacjonarnym. Ubrana w czarny strój Karolina ostro pedałuje, a w przerwach posila się magicznym napojem regeneracyjnym.

Zobaczcie jak ciężko ciśnie!

Zobacz: Karolina Szostak przerwała swoją głodówkę! Gwiazda została przyłapana na jedzeniu fast foodu!

Zobacz: Seksowna Karolina Szostak zaprezentowała płaski brzuch, zgrabne nogi oraz piękny biust! Są także markowe klapeczki za 2 tysiące złotych!

Zobacz: Szostak zrobiła sobie lwią grzywę! W nowej fryzurze wygląda jak rasowa tygrysica!


Karolina Szostak na rowerku stacjonarnym

Karolina Szostak na rowerku stacjonarnym

Karolina Szostak rozprawia się z miską makaronu

Karolina Szostak rozprawia się z miską makaronu

Karolina Szostak pokazała nogi, brzuch, dekolt oraz firmowe klapki za 2 tysiące złotych

Karolina Szostak pokazała nogi, brzuch, dekolt oraz firmowe klapki za 2 tysiące złotych

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×