Karolina Pisarek z mężem w ślubnej sesji na okładce magazynu. Modelka pokazała jeszcze jedną suknię – ale piękna!

Karolina Pisarek i Roger Salla – ślub

Karolina Pisarek i Roger Salla – ślub

Karolina Pisarek i Roger Salla na ślubnej okładce magazynu Viva!. Para pojawiła się w sesji, która zilustrowała ich wywiad na temat przygotowań do ceremonii. Przy okazji możemy zobaczyć jeszcze jedną suknię panny młodej.

10 czerwca tego roku uczestniczka programu Top Model, której udało się zrobić międzynarodową karierę – Karolina Pisarek i Roger Salla wzięli ślub. Para podjęła decyzję o sformalizowaniu związku zaledwie po roku znajomości. Uroczystość odbyła się w bajkowej scenerii w luksusowym kompleksie Pałac i Folwark Łochów w powiecie węgrowskim. Panna młoda wybrała kilka kreacji, a po jedną z nich poleciała aż do Barcelony.

Na Instagramie nie zabrakło relacji z tego wyjątkowego wydarzenia. Pisarek z dumą pokazywała swoje przygotowania, w których trakcie towarzyszyła jej kamera Dzień Dobry TVN. W swoim cyklu pokazywała pannom młodym ślubne trendy i podpowiadała, na co zwrócić uwagę przy dopinaniu wydarzenia na ostatni guzik. Efekt był imponujący, a najlepszym tego dowodem jest poniższe nagranie z ceremonii.

Karolina Pisarek i Roger Salla w ślubnej sesji dla Vivy!

Zaledwie po 3 dniach od uroczystości para pojawiła się na okładce magazynu Viva!, który już od środy będzie dostępny w sprzedaży. Małżeństwo wygląda olśniewająco, a w ich spojrzeniach widać miłość i szczęście. W opisie postu opublikowanego przez dwutygodnik możemy przeczytać, co zdradziła modelka w długim wywiadzie:

Poznali się w klubie sportowym, gdzie trenowała tajski boks. Decyzję o ślubie podjęli po roku znajomości. „Uważam, że nie ma sensu czekać, żeby się upewnić, że ludzie chcą być razem”, mówi. Znana modelka i influencerka Karolina Pisarek opowiada o swoim związku z Rogerem Sallą, przygotowaniach do ślubu i o tym, dlaczego jest… oldskulowa w miłości.

W komentarzach pod postem z najnowszą okładką magazynu Viva! na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy od sympatyków modelki. Niezmiennie zachwycali się oni gustem Karoliny, która podczas ślubu zaprezentowała się w kilku sukniach. Na okładce pokazała jeszcze jedną – przygotowaną przez dom mody Madonna.

  • Suknia przepiękna, a także i piękna Karolina. Niechaj im szczęście sprzyja, a miłość kwitnie każdego dnia.
  • Cudna para!
  • Gratulacje Młodej Parze! Wyglądacie przepięknie!

Karolina Pisarek pozuje na okładce dwutygodnika w zjawiskowej sukni, której nie mieliśmy do tej pory okazji zobaczyć. Przyciągająca spojrzenia kreacja z trenem idealnie podkreśla znakomitą figurę modelki, a modne koronkowe zdobienia robią duże wrażenie.

W galerii przypominamy zdjęcia z wyjątkowego dla Karoliny Pisarek wydarzenia.


Karolina Pisarek z mężem magazyn VIVA!

Karolina Pisarek z mężem magazyn VIVA!

Klaudia El Dursi, Magda Pieczonka - ślub Karoliny Pisarek

Klaudia El Dursi, Magda Pieczonka - ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Ślub Karoliny Pisarek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×